logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

 

Zdajemy sobie doskonale sprawę, jak ważna w dzisiejszych czasach jest ochrona informacji niejawnnych. Wychodząć Państwu naprzeciw, firma Timson uruchomiła specjalną usługę wykrywania podsłuchów, która ma na celu zdemaskować wszelakie podsłuchy, czy też zainstalowane mikrokamery. Dzięki naszemu w pełni profesjonalnemu sprzętowi, możemy dać Państwu gwarancję skuteczności i pełnego zadowolenia. Na dodatek, nasz specjalista w dziedzinie wykrywania podsłuchów będzie na bieżąco informował o postępach.


Chronimy przede wszystkim;
- właścicieli firm,
- dyrektorów dużych koncernów,
- polityków,
- prezydentów miast,


...a, także ludzi, którzy czują się inwigilowani przez osoby trzecie.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej usługi , prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W oparciu o dane w nim zawarte dokonamy indywidualnej kalkulacji, a następnie skontaktujemy się z Państwem.

 

 

Formularz wyceny usługi

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.
captcha
Przeładuj