logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Warunki korzystania z witryny:

Otwieranie stron internetowych firmy Timson jest równoznaczne z zaakceptowaniem poniższych warunków.
Jeśli nie zgadzasz się z tymi warunkami, nie masz prawa korzystać z tej witryny.

Strona  zawiera informacje, które są prawnie zastrzeżoną wyłączną własnością firmy Timson oraz firm Partnerskich współpracujących z Timson ("Partnerzy"). 

Prosimy, abyś nie polegał wyłącznie na informacjach zawartych na tej stronie w momencie podejmowania decyzji o zakupie produktu bądź jego sprzedaży lub innych transakcjach handlowych bądź finansowych.
Prosimy zwrócić uwagę na to, że informacje zawarte na tej stronie mogą być niekompletne i dość ogólnikowe, gdyż mają one jedynie informacyjny a nie prawnie wiążący.
Nie są zatem ofertą handlową firmy Timson w rozumieniu warunków sprzedaży konsumenckiej z dnia 1.01.2003r., ani przyrzeczeniem publicznym w myśl Kodeksu Cywilnego. 
Szczegółowe dane techniczne prezentowanych produktów uzyskasz w punktach sprzedaży lub u naszych specjalistów.

Timson na bieżąco aktualizuje informacje zawarte w niniejszym serwisie, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność informacji przedstawionych na stronach serwisu.
Jednocześnie zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w części lub całości serwisu bez uprzedzenia.

Ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji przedstawionych w serwisie ponosi sam użytkownik.
W żadnym wypadku Timson nie ponosi odpowiedzialności z tytułu wyrządzonych szkód będących rezultatem korzystania z niniejszego serwisu internetowego.

Mimo że możesz swobodnie pobrać informacje z tej strony i ze stron z nią bezpośrednio powiązanych, to Timson zachowuje wszelkie prawa do znaków handlowych i prawa autorskie do wszelkich tekstów i grafik.
Wszelkie prawa nieopisane w niniejszych zastrzeżeniach zastrzeżone są wprost. Nie masz prawa reprodukować, przesyłać, modyfikować ich w żaden sposób chyba, że na Twój osobisty prywatny użytek.
Kopiowanie, zapisywanie na jakichkolwiek nośnikach w części lub w całości niniejszego serwisu, a następnie publiczne udostępnianie przy pomocy jakiegokolwiek ze znanych technice środków przekazu informacji jest niedozwolone. 

Ograniczenie gwarancji:
Timson nie gwarantuje ani nie składa żadnych oświadczeń odnośnie dostępności, użytkowania, czasowości, bezpieczeństwa, ważności, dokładności lub niezawodności, rezultatów użytkowania, lub innych zagadnień mających związek z zawartością witryny, oraz wszelkich innych stron internetowych, do których udostępniono, lub które udostępniają linki do witryny. 

Wszelkie materiały pobrane lub w inny sposób otrzymane poprzez użytkowanie pobierane są według własnego uznania i na własne ryzyko.
Ponoszą państwo wyłączną odpowiedzialność za wszelkie szkody spowodowane w systemie komputerowym lub utratę danych wynikającą z pobrania takich materiałów lub użytkowania takiej strony. 

Zawartość witryny jest udostępniona w formie "jak jest", oraz na podstawie "dostępności" bez żadnych gwarancji, czy to wyraźnych, czy dorozumianych. 
W możliwie najpełniejszym zakresie, zgodnie z mającym zastosowanie prawem, timson zrzeka się wszelkich gwarancji przydatności handlowej, przydatności do poszczególnych celów, nienaruszania i innego niepogwałcania praw. 
Pewne jurysdykcje nie zezwalają na wyłączenia lub ograniczenia długości trwania dorozumianej gwarancji, dlatego też wyżej wymienione ograniczenia i wyłączenia mogą nie mieć zastosowania w pewnych przypadkach. 
Żadne zawiadomienia ani informacje, pisemne lub ustne, otrzymane od timson nie mogą zostać uznane za zmieniające postanowienia niniejszej klauzuli o ograniczeniu gwarancji, ani za ustanawiające gwarancje.