logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Zegarek z Telefonem + Lokalizator GPS PODSŁUCH Z1

Zegarek połączony z telefonem i jednocześnie lokalizatorem GSM to bez wątpienia nowość na polskim rynku. Ogrom możliwości jakie oferuje sprawia że doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Dedykowany jest zarówno do "zdalnej" opieki nad dzieckiem jak i chociażby turystów. Tak naprawdę można znaleźć dla niego zastosowanie w każdej dziedzinie i momencie życia.Niezależnie od tego gdzie właśnie się znajdujemy, zegarek podaje nam położenie geograficzne, umożliwia wezwanie pomocy jak i kontrolę nad osobą, która ma przy sobie to urządzenie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem i możliwościami!

p1-big
Dane techniczne:

- Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
- Moduł GPS - GSM 850/900/1800/1900 MHz
- Czułość GPS - -163dBm
- Dokładność pozycjonowania GPS - ~5-10 metrów
- Dokładność prędkości - 0,1 m/s
- Maksymalna wysokość - 18000m
- Maksymalna prędkość - 515m/s
- Temperatura pracy - -20oC - 65oC
- Przycisk SOS
- Możliwość zaprogramowania 2 numerów
- Możliwość odbierania połączeń
- Czas czuwania - około 48h
- Czas rozmów - około 2,5 godziny
- W zestawie znajdują się 2 akumulatory
- Śledzenie pozycji zegarka za pomocą SMS
- Wyświetlanie godziny w formie elektronicznej lub cyfrowej
- Możliwość lokalizacji zegarka na mapach google
- Możliwość używania jako podsłuch GSM
- Możliwość dzwonienia na zegarek i prowadzenia zwykłej rozmowy

Zastosowanie:
Zegarek znajdzie swoje zastosowanie w każdej dziedzinie życia. Idealnie nadaje się jako telefon, ciekawy i przydatny gadżet lub urządzenie zapewniające bezpieczeństwo. Dzięki ogromnej ilości funkcji możemy mieć kontrolę nad daną osobą czy dzieckiem. Szczególnie przydatny może być także dla turystów czy osób, które uwielbiają chodzić po górach. Swoje miejsce znajdzie także u osoby starszej, która w razie kłopotów może nacisnąć klawisz SOS i zadzwonić tym samym np. do kogoś z rodziny.


Dokładny opis:

Prezentowanie urządzenie łączy w sobie kilka istotnych elementów. Po pierwsze wygląda i działa jak zwykły zegarek - wskazuje godzinę w formie elektronicznej lub cyfrowej. Drugą istotną zaletą jest połączenie go z technologią GSM - za pomocą zegarka możemy wykonywać i obierać połączenia. W urządzeniu mamy możliwość zaprogramowania dwóch numerów telefonów, do których później w prosty sposób możemy zadzwonić. Działa to również w drugą stronę. Każda osoba może zadzwonić do nas a my mamy możliwość rozmowy jak przez zwykły telefon komórkowy. Dodatkowo zegarek został wyposażony w technologię GPS. Dzięki temu otrzymujemy lokalizator z którego skorzystamy my - użytkownik (wskazywanie położenia geograficznego itp. danych) jaki upoważniona osoba trzecia, która ma możliwość zlokalizowania naszego obecnego położenia, kontroli a nawet podsłuchu.
Zegarek na swoim wyświetlaczu wskazuje: godzinę, datę, długość i szerokość geograficzną, prędkość, numer telefonu, który się z nami kontaktuje, silę sygnału GSM, poziom naładowania baterii Dodatkowo posiada menu, w którym ustawiamy numery telefonu, język itp.
Możliwości jakie daje nam GPS:
- Lokalizacja dokładnego położenia osoby, która ma przy sobie zegarek
- Możliwość sprawdzenia położenia na mapach Google
- Funkcja podsłuchu - wysyłając odpowiednią komendę SMS zegarek do nas oddzwania nie informując o tym osoby, która ma przy sobie urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy niepostrzeżenie usłyszeć wszystko co dzieje się w otoczeniu.
- Funkcja ciągłej lokalizacji - po ustawieniu tej funkcji będziemy otrzymywali co określony czas wiadomość SMS z położeniem
- Geo-siatka - otrzymamy informację w formie SMS w chwili, gdy osoba z zegarkiem opuści wyznaczoną przez nas strefęZasada działania:

W zegarku umieszczamy kartę SIM dowolnego operatora i dodajemy numer autoryzowany, na który będą wysyłane powiadomienia. Jedyne koszty jakie ponosimy podczas eksploatacji urządzenia to koszty SMS'ów. Warto zastanowić się nad odpowiednią taryfą gdyż wielu operatów oferuje sporo gratisów właśnie w postaci darmowych SMS, co sprawia że korzystanie z lokalizatora staje się darmowe.Wszelkie informacje, uzyskujemy za pomocą wysłania odpowiedniej komendy SMS pod numer, który znajduje się w zegarku. Dodatkowo położenie możemy sprawdzić w internecie w google mapach.

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/ZegTelPod/4.jpg
W zestawie:
Zegarek z telefonem i GPS
- Dwie baterie
- Kabel USB
- Ładowarka sieciowa
- Płyta CD
- Eleganckie pudełko
- Papierowa instrukcja obsługi w j. polskim
- Gwarancja 24 miesiące
- Paragon / Faktura Vat

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/ZegTelPod/6.JPG