logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Metalowa obudowa ochronna do fotopułapki

Ochronna/zabezpieczająca klatka jest doskonałym rozwiązaniem, które ma na celu uniknięcie uszkodzenia wartościowego sprzętu jakim jest bez wątpienia fotopułapka. Wykonana z 1,5mm blachy z zastosowaniem systemu gięcia (zdecydowanie trwalsza metoda, aniżeli spawanie poszczególnych elementów) daje nam pewność właściwego zabezpieczenia urządzenia.

Dane techniczne:

- Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
- Nie kupujesz kolejnego, niepewnego chińskiego gadżetu nieznanej produkcji!
- Fabrycznie nowa
- Przeznaczenie - Fotopułapka HT002LIM, HT002A
- Funkcja ochronna i zabezpieczająca
- Przykrycia fotopułapki - aż około 90%
- Rodzaj zastosowanego materiału - Metal
- Grubość metalu - 1,5mm
- Możliwość rozłożenia na dwie części (część przymocowana do drzewa i część przednia - ułatwia to montaż i demontaż fotopułapki)
- Wykonanie z dwóch kawałków blachy - brak spawów - zastosowana metoda gięcia
- Zamknięcie na kłódkę
- Odpowiednio dopasowane otwory pod diody, czujniki ruchu czy zasilanie
- Możliwość wykorzystania paska od fotopułapki do montażu całości
- Ząbkowane krawędzie umożliwiające ustawienie odpowiedniego kąta
- Osłona pomalowana jest na maskujący, zielony kolor

Klatka podzielona jest na dwie części - przednią i tylną. Tylną część montujemy np. na stałe do drzewa, natomiast przednia może być przez nas w każdej chwili ściągnięta, a urządzenie zabrane, bez konieczności całkowitego demontażu. Box jest idealnie dopasowany do fotopułapki. Posiada odpowiednie wycięcia na takie elementy jak obiektyw, diody podczerwieni czy czujniki ruchu PIR lub wejście ładowarki - umożliwia to np. podpięcie zewnętrznego systemu dodatkowego zasilania jak chociażby ładowarkę solarną (zasilanie takie dostępne na innej naszej aukcji). Klatkę możemy zamknąć na kłódkę co uniemożliwi całkowity dostęp do urządzenia osobom niepowołanym. Pomalowana jest na maskujący, kolor, który doskonale komponuje się z otoczeniem np. lasu.