logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Panel solarny - Bateria słoneczna do fotopułapki

Panel solarny, jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości regularnego ładowania akumulatora fotopułapki pod zwykłym zasilaniem sieciowym. Po podłączeniu, panel traktowany jest jako główne źródło zasilania. Posiada wbudowany wysokiej jakości akumulator litowo-polimerowy o pojemności 1500mAh. Dopiero po jego rozładowaniu fotopułapka zaczyna korzystać z wbudowanego zasilania.

Dane techniczne:

- Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
- Nie kupujesz kolejnego, niepewnego chińskiego gadżetu nieznanej produkcji!
- Fabrycznie nowa
- Niezwykle wydajny
- Wbudowany akumulator litowo-polimerowy o pojemności 1500mAh
- Wyjściowa moc maksymalna (panel) - 0,4W
- Maksymalna moc wyjściowa - 800mAh
- Woltaż wyjściowy - 7,4V
- Wodoszczelność - IP54
- Temperatura pracy - od -30oC do +70oC
- Możliwość naładowania sieciowego -  zasilacz w zestawie
- Montaż - statyw/pasek

Panel solarny wyposażony został w specjalny układ zabezpieczający. W przypadku nadmiernego naładowania lub całkowitego rozładowania, zasilanie zostanie automatycznie wyłączone, chroniąc w ten sposób akumulator i zapewniając jego dłuższą żywotność oraz większą niezawodność.

 

Akumulator panelu solarnego może być ładowany również przez USB lub zasilacz 5V (odpowiednie kable i ładowarka znajdują się w zestawie). Urządzenie jest wodoodporne i wytrzymuje w ekstremalnych warunkach pogodowych. Wygodny i bezproblemowy montaż zapewnia statyw, który umożliwia nam odpowiednie wyregulowanie panelu, tak aby był jak najbardziej wydajny.