logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Myszka z podsłuchem GSM

Świetne nowoczesne urządzenie, które nie pełni tylko funkcji kolejnego zbędnego gadżetu! Jest to pełnowymiarowa myszka, która służy również jako zaawansowane urządzenie do inwigilacji. Wszystko czego potrzebujemy, aby "dowiedzieć się prawdy" to karta SIM!

p1-big

Funkcje:
 - Wyspecjalizowany system podsłuchu
 - Mysz optyczna
 - Lokalizator

Dane techniczne:
 - Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
 - Fabrycznie nowy
 - Moduł GSM - 900/1800/1900
 - Pobór mocy w trybie czuwania - 6mAh
 - Pobór mocy podczas pracy - 200mAh
 - Zasilanie - 3,7 V 4200mA
 - Ładowanie - USB
 - Rozdzielczość - 800dpi
 - Podłączenie - Plug&Play - USB
 - Zasięg mikrofonów: 5-10m, 4 poziomy
 - Czas pracy na baterii: Czuwanie - 48h , Podsłuch - 5 godzin
 - Wymiary: 110 x 60 x 40mm

Zastosowanie:
Urządzenie to doskonale sprawdzi się w każdych warunkach i każdym miejscu. Niezależnie od tego czy chcesz sprawdzić co dzieje się w domu czy biurze, nawet wtedy kiedy jesteś setki lub tysiące kilometrów dalej, ta myszka daje Ci taką możliwość. Dzięki zastosowaniu technologii GSM nie ma żadnych ograniczeń odległościowych. Nielojalni pracownicy? Dziwne zachowanie żony/męża? Sprawdź ich!

Nasze propozycje:
 - W biurze
 - W domu / mieszkaniu
 - Dla sprawdzenia pracownika / żony / dzieci
 - Wiele wiele więcej...

Jeśli chcesz usłyszeć co dzieje się w ważnym dla Ciebie otoczeniu kiedy Cię nie ma... ten produkt jest dla Ciebie!

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Myszka/5.png
Dokładny opis:
Podsłuch w myszce to doskonałe narzędzie szpiegowskie. Działa jak zwykła myszka, nie posiada żadnej diody a karta chowana jest w środku, co sprawia, że osoba inwigilowana nie ma możliwości się o tym dowiedzieć. Urządzenie nie potrzebuje zewnętrznego oprogramowania lub konfiguracji, po prostu włóż kartę SIM w gniazdo. W jednej chwili ktoś posługuje się myszką np. serfując po sieci a za chwile Ty niepostrzeżenie rozpoczynasz nasłuch! Proste prawda?

Świetnie nada się zarówno do domu jak i biura. Nie posiada żadnych ograniczeń odległościowych - podsłuch możemy prowadzić nawet z drugiego końca świata. Posiada aż dwa wbudowane bardzo czułe mikrofony, które łapią dźwięk z odległości nawet 10 metrów!

Zasada działania - Do myszki wkładamy kartę SIM (niezależnie jakiego operatora, myszka nie posiada blokady SIMlock). Następnie w telefonie komórkowym wybieramy numer z karty włożonej do myszki i dzwonimy. Myszka automatycznie odbiera połączenie i rozpoczyna przekaz dźwięku. Cała operacja może być dla Ciebie całkowicie darmowa. Jedyny koszt jaki ponosimy to koszt standardowego połączenia, jednak można skorzystać z pakietów minut lub darmowych rozmów z wybranymi numerami, co uczyni wszystko zupełnie darmowym.

Funkcja lokalizatora - Operatorzy wielu sieci komórkowych udostępniają możliwość sprawdzenia, w którym miejscu obecnie znajduje się karta SIM. Szczególnie przydatna jest ta opcja jeśli np. podarowana przez Ciebie pracownikowi myszka przemieszcza się z nim na spotkania... Zawsze możesz sprawdzić, gdzie obecnie się znajduje. Więcej informacji na temat usługi otrzymasz u swojego operatora.

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Myszka/3.jpg
W skrócie:
 - Działa jak zwykła myszka
 - Nie wzbudzi niczyich podejrzeń
 - Łapie dźwięk nawet z 10 metrów
 - Całość może być w 100% darmowa
 - Funkcja lokalizatora pozwoli na sprawdzenie miejsca przebywania
 - Banalnie prosta obsługa
 - Już teraz możesz się dowiedzieć pracy o pracownikach, żonie, mężu...

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Myszka/4.jpg
W zestawie:
 - Myszka z podsłuchem
 - Gwarancja 24 miesiące
 - Paragon / Faktura VAT
 - Instrukcja obsługi w języku polskim