logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Przetwornica samochodowa 230V z wbudowanym podsłuchem GSM + CallBack

Wyjątkowe sytuacje, wymagają wyjątkowych środków. Bez wątpienia prezentowane urządzenia można do takich "wyjątkowych środków" zaliczyć.

Przetwornica, to doskonałe rozwiązanie, jeśli szukamy niezawodnego podsłuchu do samochodu, bez ograniczeń odległościowych. Po włożeniu karty SIM otrzymujemy dostęp do dwóch trybów pracy - standardowy (wykonujemy zwykłe połączenie i prowadzimy nasłuch) lub poprzez funkcję CallBack, czyli otrzymywanie informacji w formie połączenia głosowego lub wiadomości SMS o wykryciu dźwięku w otoczeniu urządzenia.

Co jeszcze niezwykle ważne, oprócz funkcji detektywistycznych, urządzenie działa jak standardowa przetwornica. Nikt nawet nie pomyśli, że jest to coś więcej...

Funkcje:
- Posłuch GSM bez ograniczeń odległościowych + CallBack w formie połączenia lub SMS
- Przetwornica - na 220V (gniazdo sieciowe) oraz na 6V (gniazdo USB)


Dane techniczne:
- Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
- Nie kupujesz kolejnego, niepewnego chińskiego gadżetu nieznanej produkcji!
- Model - ET-JL9026
- 2 lata gwarancji
- Fabrycznie nowy
- PRACA POD STAŁYM ZASILANIEM - urządzenie po włożeniu we wtyk zapalniczki automatycznie ładuje się i umożliwia ciągłą pracę
- Wbudowany wysokiej jakości mikrofon - doskonała redukcja szumów, świetne zbieranie dźwięku z otoczenia
- Niemożliwy do rozpoznania kamuflaż - dostęp do elektroniki podsłuchu tylko i wyłącznie po rozkręceniu urządzenia, co sprawia, że jest to jedno z najlepiej ukrytych urządzeń   podsłuchowych
- CALLBACK - informacja w formie połączenia głosowego lub SMS o wykryciu dźwięku - dzięki tej funkcji nie musimy prowadzić ciągłego, aktywnego nasłuchu a tylko w chwili, kiedy wiemy, że ktoś znajduje się w otoczeniu
- Brak blokady SIMLOCK - możliwość zastosowania karty SIM z dowolnej sieci komórkowej
- Zasilanie 12/24V
- Funkcja przetwornicy - z 12/24V na 220V (gniazdo sieciowe) oraz z 12/24V na 6V (gniazdo USB)
- Maksymalny pobór mocy podłączonego urządzenia - 150W
- Trwała i solidna konstrukcja
- Wbudowany bezpiecznik zapobiegający przed przepięciami
- Wbudowany wysokiej jakości akumulator, umożliwiający pracę bez zewnętrznego zasilania nawet przez kilka godzin

Zastosowanie:

Przetwornica to rozwiązanie, które możemy zastosować, tak naprawdę w każdym miejscu. Przystosowana jest do pracy w zapalniczce samochodowej i jest to jej "środowisko naturalne", aczkolwiek, dzięki wbudowanemu akumulatorowi, może pracować bez dostępu do zasilania w każdym wybranym przez nas miejscu. Jej kamuflaż jest wręcz niemożliwy do rozpoznania, wizualnie przetwornica nie różni się praktycznie niczym od zwyczajnego modelu.

Możliwości:
- Inwigilacja osób trzecich
- Zbieranie dowodów
- Ochrona mienia
- Wiele wiele więcej...Dokładny opis:
Najważniejszym atutem naszego urządzenia to jego standardowa funkcjonalność. Działa jak zwykła samochodowa przetwornica, umożliwiając nam podłączenie do niej urządzenia o napięciu 230V pod gniazdo sieciowe lub o napięciu 6V pod gniazdo USB. W połączeniu ze standardowym wyglądem oraz faktem, że podsłuch ukryty jest wewnątrz i aby się do niego dostać należy odkręcić śrubkę, daje nam 100% pewność niewykrywalności nawet w konfrontacji z najbardziej dociekliwą osobą.

 

 

Jeśli natomiast chodzi o funkcje detektywistyczne, urządzenie poprzez technologię GSM, umożliwia nam prowadzenie nasłuchu otoczenia, w którym znajduje się przetwornica z każdego miejsca na świecie. Wystarczy umieścić w slocie kartę SIM (niezależnie jakiego operatora) a następnie zadzwonić na numer przypisany do tej karty z telefonu komórkowego czy też stacjonarnego. Połączenie zostanie odebrane automatycznie a urządzenie nie wyda żadnego sygnału dźwiękowego czy wizualnego. Osoba podsłuchiwana nie ma możliwości się o tym dowiedzieć.

 

 


Ciekawą opcją jaką oferuje nam podsłuch jest tzw. CallBack. Jest to funkcja automatycznego powiadamiania o wykryciu dźwięku powyżej 60db. Jeśli urządzenie wykryje dźwięk w swoim otoczeniu, to w zależności od wybranej przez nas formy powiadamiania, zadzwoni lub wyśle wiadomość SMS. Rozwiązanie to ułatwia nasłuch, gdyż nie musimy prowadzić go cały czas aktywnie a tylko w chwili, kiedy ktoś znajdzie się w otoczeniu.

Urządzenie posiada wbudowany akumulator, który umożliwia ciągły nasłuch przez kilka godzin. Po rozładowaniu, wystarczy umieścić go w zapalniczce samochodowej, aby uzupełnić braki w energii. Może ono też pozostawać tam na stałe, co prowadzi do uzyskania możliwości prowadzenia ciągłego nasłuchu bez ograniczeń związanych z rozładowanym akumulatorem.

 


W zestawie:
- Przetwornica z podsłuchem GSM
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Gwarancja 24 miesiące (na podstawie dowodu zakupu)
- Paragon / Faktura VAT