logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Podsłuch, pluskwa GSM z wbudowanym czujnikiem ruchu
Szukasz niezawodnego podsłuchu? Chcesz wiedzieć co dzieje się w Twoim domu/biurze/mieszkaniu podczas nieobecności? A może masz jakieś podejrzenia co do pracowników/żony/męża? Powodów może być mnóstwo, ale skuteczne urządzenie jest tylko jedno! Podsłuch z wbudowanym detektorem ruchu i łącznością GSM! Co to oznacza? To bardzo proste. Otrzymujesz niezwykle łatwy w obsłudze produkt, z którym będziesz mógł się komunikować z wykorzystaniem własnego telefonu komórkowego. Czujnik poinformuje Cię w chwili wykrycia ruchu, lub po prostu sam/sama zadzwonisz do niego a on umożliwi Ci nasłuch otoczenia.

p1-big
Funkcje:

 - Wyspecjalizowany system powiadamiania GSM w przypadku wykrycia ruchu
 - Podsłuch

Dane techniczne:
 - Marka - Timson
 - Model - PIR BUG
 - Fabrycznie nowy
 - Czujnik PIR z powiadomieniem w przypadku wykrycia ruchu
 - Powiadomienia w formie połączenia głosowego
 - Podsłuch - możliwość nasłuchu otoczenia
 - Brak ograniczeń odległościowych
 - Niezwykle prosta obsługa
 - Bardzo szybki czas reakcji
 - Czas pracy z włączonym czujnikiem ruchu - 5-7 dni
 - Czas pracy bez włączonego czujnika ruchu (sam podsłuch) - 15-20 dni
 - Urządzenie może działać pod stałym zasilaniem
 - Maksymalny kąt widzenia czujnika PIR - 120o
 - Wykrywanie ruchu z odległości do 8 metrów
 - Przekazywanie dźwięku bardzo dobrej jakości nawet z odległości 15 metrów
 - Niewielkie wymiary, łatwość ukrycia
 - Ładowanie - USB lub sieciowe
 - Waga - 35g
 - Wymiary - 46mm x 32mm x 20mm

Zastosowanie:
Jedynym ograniczeniem jeśli chodzi o zastosowanie jest tak naprawdę nasza wyobraźnia. Czujnik może być montowany w dosłownie każdym miejscu naszego domu, mieszkania czy biura. Możemy go umieść na przeciwko drzwi - wtedy otrzymamy informację o tym że ktoś właśnie je otworzył, sprawdzi się w również w konkretnym pomieszczeniu, do którego chcemy aby nikt nie wchodził - gdy tylko pojawi się nieproszony gość od razu będziemy o tym wiedzieli.

Nasze propozycje:
  - Ochrona domu/biura/mieszkania/garażu
  - Ochrona samochodu
  - Inwigilacja osób trzecich
  - Zbieranie dowodów
  - Wiele wiele więcej...


Dokładny opis:

Urządzenie to w swej prostocie jest nad wyraz genialne. W skrócie można powiedzieć, że jest to połączenie telefonu komórkowego z czujnikiem ruchu. Działa na bardzo prostej zasadzie. Wystarczy umieścić w podsłuchu zwykła kartę SIM - taką jaka jest w standardowych telefonach komórkowych. Następnie wybieramy formę/tryb z jakiego chcemy korzystać:

Tryb detektora ruchu + Podsłuch - czyli sytuacja, w której urządzenie po pierwsze powiadomi nas w chwili wykrycia ruchu oraz umożliwi nasłuch otoczenia w każdej, odpowiedniej dla nas chwili

Tryb podsłuchu - czyli sytuacja, w której korzystamy z samego podsłuchu bez uruchomionego detektora ruchu. Urządzenie nie będzie nas powiadamiało o wykryciu ruchu, a jedynie my ręcznie będziemy mogli rozpocząć nasłuch w każdej, odpowiedniej dla nas chwili

Urządzenie w chwili wykrycia ruchu dzwoni do nas - jako administratora - umożliwiając tym samym nasłuch otoczenia. Wystarczy odebrać połączenie z numeru jaki jest przypisany do karty włożonej do podsłuchu. Natomiast jeśli my sami chcemy wiedzieć co w danej chwili dzieje się wokół urządzenia, dzwonimy do niego. Odbiera on automatycznie połączenie, nie wydając przy tym żadnych dźwięków i przekazuje wszystko to co się dookoła dzieje.

Dwa tryby umożliwiają nam dobranie ustawień, które najbardziej nam odpowiadają. Różnią się one również zużyciem energii w związku z czym podsłuch przy uruchomionym detektorze czuwa około 5-7 dni a bez niego nawet 15-20 dni! Uwaga! Urządzenie może działać pod stałym zasilaniem! Po podłączeniu do prądu czas pracy staje się nieograniczony! Z związku z tym że wszystko odbywa się poprzez sieć GSM nie ma żadnych obostrzeń odległościowych! Nawet z drugiego końca świata możemy zadzwonić i uzyskać informacje co dzieje się wokół podsłuchu lub otrzymać informacje o wzbudzeniu czujnika ruchu.


W skrócie:

 - Czujnik PIR z powiadomieniem w przypadku wykrycia ruchu
 - Powiadomienia w formie połączenia głosowego
 - Podsłuch - możliwość nasłuchu otoczenia
 - Brak ograniczeń odległościowych
 - Niezwykle prosta obsługa
 - Bardzo szybki czas reakcji
 - Czas pracy z włączonym czujnikiem ruchu - 5-7 dni
 - Czas pracy bez włączonego czujnika ruchu (sam podsłuch) - 15-20 dni


W zestawie:

 - Czujnik PIR GSM
 - Dwustronna taśma klejąca do przymocowania urządzenia
 - Kabel USB
 - Ładowarka sieciowa
 - Instrukcja obsługi w języku polskim
 - Gwarancja 24 miesiące
 - Paragon / Faktura VAT