logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Mikrosłuchawka z długopisem Bluetooth
Najnowszy system umożliwiający bezprzewodową komunikację w obu kierunkach. Do tej pory wykorzystywane były mikrosłuchawki z pętlą, które nie zawsze były najwygodniejsze, ze względu na konieczność przewodowego połączenia pętli z telefonem... Wprowadzamy na rynek kompletną nowość! Mikrosłuchawkę bluetooth, która nie korzysta z żadnych kabli!

p1-big
Funkcje:

 - Wyspecjalizowany system łączności
 - Długopis

Dane techniczne:
 - Marka - Timson
 - Model - BPR M5
 - 2 lata gwarancji
 - Fabrycznie nowy
 - Częstotliwość audio: od 300 Hz do 4 kHz
 - System komunikacji - Bluetooth
 - Technologia GSM daje nam pełną swobodę bez ograniczeń odległościowych
 - Zasięg odbioru: do 15 cm
 - Zasilanie mikrosłuchawki - Standardowa bateria cynkowo–powietrzna: typ SONY 337 - żywotność - około 5 godzin ciągłego użytkowania
 - Zasilanie długopisu - wbudowany akumulator ładowany sieciowo
 - Bezprzewodowa komunikacja z telefonem
 - Dwukierunkowy tryb pracy - pełna rozmowa
 - Anatomiczny kształt - idealne dopasowanie do ucha
 - Mikroskopijne rozmiary - niewidzialna dla osób trzecich
 - Brak konieczności stosowania dodatkowych filtrów
 - Całkowity brak kabli
- Wymiary słuchawki - 10x7x5mm
 - Waga słuchawki razem z baterią - 0.8g
 - Elegancki, stylowy
 - Kolor - czarny z elementami srebrnymi + delikatne ozdobne wstawki
 - Wykonany z wysokiej jakości materiałów

Zastosowanie:
Produkt ten znajdzie swoje zastosowanie w wielu sytuacjach życiowych i zawodowych. Doskonale sprawdzi się zarówno w firmach ochroniarskich czy detektywistycznych, gdzie wymagany jest dyskretny sposób łączności jak również w życiu codziennym. Jest ona idealna dla każdego!

Nasze propozycje:
  - Podczas egzaminów
  - Dla służb wywiadowczych
  - Dla agencji ochrony
  - Do słuchania muzyki
  - W teatrze do połączenia aktora z suflerem
  - Wiele wiele więcej...

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/DlugopisBlue/5.png
Dokładny opis:

Mikrosłuchawka posiada anatomiczny kształt, dzięki czemu idealnie dostosowuje się do ucha. Zadbano w tym wypadku o każdy aspekt urządzenia. Odpowiednio dopasowana kolorystyka, umożliwia "zlanie się" z ciemnym kanałem usznym. Wszystko to doskonale wpływa na niewykrywalność, zarówno przez osoby trzecie jak i np. kamery.

Przesył odbywa się w czasie rzeczywistym co oznacza, że nadawany dźwięk dociera do nas natychmiastowo. Dźwięk jest czysty i wyraźny, aczkolwiek jest on słyszalny tylko dla nas, nawet jeśli będzie bardzo głośny - głośność ustawiamy w urządzeniu nadawczym czyli np. w telefonie.

Cały system opiera się na technologii bluetooth. Nadajnik został umieszczony w długopisie - wystarczy połączyć go z telefonem i cieszyć się możliwością bezprzewodowej komunikacji. W długopisie został umieszczony również mikrofon - na samej górze długopisu - dzięki czemu nawet mówiąc szeptem możemy bezproblemowo przekazywać dźwięk.

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/DlugopisBlue/3.jpg
Zalety tego typu rozwiązania:

 - Brak kabli - System nie wykorzystuje żadnych kabli a jedynie bezprzewodową technologię Bluetooth co daje nam 100% pewność niewykrywalności
 - Anatomiczny kształt mikrosłuchawki
 - Mikrosłuchawka została zaprojektowana tak aby idealnie dopasowywała się do kanału usznego uniemożliwiając tym samym dekonspirację

Wygoda i uniwersalność
Urządzenie jest bardzo wygodne w użytkowaniu. Technologia Bluetooth jest dostępna prawie w każdym telefonie komórkowym, dlatego też nie będzie najmniejszego problemu z połączeniem między nimi. Urządzenie doskonale sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach.

Długopis

Działa on również jak standardowy długopis - po wyczerpaniu wkładu, który dodajemy w zestawie, możemy wymienić go na inny i korzystać z tej funkcji dalej. Nikt nie zarzuci nam, że przynieśliśmy ze sobą zepsuty długopis który wzbudzi jakieś podejrzenia. Naszym możecie Państwo pisać i jednocześnie używać do innych celów :)

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/DlugopisBlue/4.jpg
W zestawie:

 - Długopis z Bluetooth
 - Mikrosłuchawka
 - Gwarancja 2 lata
 - Paragon / Faktura VAT
 - Instrukcja obsługi w języku polskimm

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/DlugopisBlue/7.JPG