logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

 

 

Popielniczka z podsłuchem GSM + Funkcja oddzwaniania
Popielniczka z podsłuchem GSM daje nam wręcz 100% pewność niewykrywalności naszych zamiarów. Wygląda po prostu jak popielniczka. Cała elektronika ukryta jest w środku - dopiero po okręceniu śrubki i rozłożeniu urządzenia na dwie części dostaniemy się do podsłuchu, jednak kto pomyśli żeby rozkręcać popielniczkę?

p1-big
Funkcje:

 - Podsłuch GSM

Dane techniczne:
 - Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
 - Model - X601
 - Fabrycznie nowy
 - Niewykrywalny kamuflaż
 - Cała elektronika dostępna jest dopiero po rozkręceniu popielniczki
 - Funkcja podsłuchu - urządzenie odbiera od nas połączenie i przekazuje wszystko to co dzieje się dookoła
 - Funkcja "Call Back" - automatyczne oddzwanianie w chwili wykrycia ruchu
 - Brak ograniczeń odległościowych
 - Niezwykle prosta obsługa
 - Bardzo szybki czas reakcji
 - Czas czuwania z uruchomionym trybem Call Back - 2-3 dni
 - Czas czuwania bez trybu Call Back - 2-5 dni
 - Czas pracy w trybie nasłuchu - około 2-4 godzin
 - Urządzenie może działać pod stałym zasilaniem
 - Dwa wbudowane bardzo czułe mikrofony
 - Przekazywanie dźwięku bardzo dobrej jakości nawet z odległości 10 metrów
 - Wysokiej jakości bateria litowo-jonowa o wysokiej wydajności
 - Niewielkie wymiary, łatwość ukrycia
 - Ładowarka sieciowa w zestawie
 - Ładowanie - USB lub sieciowe
 - Wymiary - 116mm x 116mm x 116mm

Zastosowanie:
Popielniczka to w zasadzie nieodłączny element każdego palacza, w związku z czym możemy jej użyć zawsze i wszędzie. Jest to jeden z najbardziej niepozornych produktów tego typu dostępnych na rynku. Dodatkowo cała elektronika jest ukryta tak, aby bez ingerencji w produkt - czyli rozkręcenia - nie było możliwości zorientowania się co do prawdziwych właściwości urządzenia.

Nasze propozycje:
 - Podsłuch w domu/biurze/mieszkaniu
 - Inwigilacja osób trzecich
 - Zbieranie dowodów
 - Rejestracja ofert korupcyjnych
 - Wiele wiele więcej...


Dokładny opis:

Podsłuch GSM to doskonałe rozwiązanie dla każdego kto szuka niezawodnego sposobu na usłyszenie tego co dzieje się w danym miejscu i danej chwili, gdy my jesteśmy gdzie indziej. Działa na bardzo prostej zasadzie - umieszczamy w nim standardową kartę SIM i dzwonimy na jej numer z naszego telefonu. Urządzenie automatycznie odbiera połączenie, nie informując o tym w żaden sposób (np. dźwięk czy światło) i przekazuje wszystko to co dzieje się w jego obrębie. Podsłuch w popielniczce to niezawodne narzędzie szpiegowskie. Urządzenie jest bardzo niepozorne, co sprawia, że osoba inwigilowana nie ma możliwości się o tym dowiedzieć. Podsłuch nie potrzebuje zewnętrznego oprogramowania lub konfiguracji, wystarczy umieścić w nim kartę SIM. Świetnie nada się zarówno do domu jak i biura. Nie posiada żadnych ograniczeń odległościowych - podsłuch możemy prowadzić nawet z drugiego końca świata. Posiada aż dwa wbudowane bardzo czułe mikrofony, które wyłapują dźwięk z odległości nawet 10 metrów!

Niezwykle ciekawą opcją jaką oferuje "popielniczka" jest funkcja "Call Back" - w tym trybie urządzenie automatycznie oddzwoni do nas w chwili wykrycia dźwięku. Nie musimy sami prowadzić nasłuchu. Wystarczy pozostawić podsłuch w trybie czuwania a on sam automatycznie zadzwoni do nas, gdy będzie "co podsłuchiwać".

Podsłuch posiada wysokiej jakości wbudowany akumulator litowo-jonowy umożliwiający ciągły nasłuch przez nawet 4 godziny, natomiast czas czuwania tego urządzenia z uruchomiony trybem Call Back waha się pomiędzy 2 a 3 dniami. Urządzenie ładujemy podłączając je do komputerowego wejścia USB lub poprzez dołączoną do zestawu ładowarkę sieciową.

Zasada działania - Do podsłuchu wkładamy kartę SIM (niezależnie jakiego operatora, urządzenie nie posiada blokady SIMlock). Następnie w telefonie wybieramy numer z karty włożonej do podsłuchu i dzwonimy. Urządzeni automatycznie odbiera połączenie i rozpoczyna przekaz dźwięku. Cała operacja może być dla Ciebie całkowicie darmowa. Jedyny koszt jaki ponosimy to koszt standardowego połączenia, jednak można skorzystać z pakietów minut lub darmowych rozmów z wybranymi numerami, co uczyni wszystko zupełnie darmowym.


W skrócie:

 - Brak ograniczeń odległościowych
 - Niezwykle prosta obsługa
 - Bardzo szybki czas reakcji
 - Czas czuwania - 4-10 dni
 - Czas pracy w trybie nasłuchu - około 5 godzin
 - Urządzenie może działać pod stałym zasilaniem
 - Przekazywanie dźwięku bardzo dobrej jakości nawet z odległości 10 metrów
 - Wysokiej jakości bateria litowo-jonowa o wysokiej wydajności


W zestawie:

 - Popielniczka z podsłuchem GSM
 - Kabel USB
 - Ładowarka sieciowa
 - Śrubokręt do rozkręcenia popielniczki
 - Instrukcja obsługi w języku polskim
 - Gwarancja 24 miesiące
 - Paragon / Faktura VAT