logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Czujnik otwarcia drzwi i okien z powiadomieniem SMS + Podsłuch

Niezawodny czujnik drzwi i okien z wbudowanym modułem GSM do doskonałe połączenie, umożliwiające nam natychmiastowe otrzymanie informacji o otworzeniu drzwi/okna w postaci wiadomości SMS i połączenia głosowego na nasz telefon komórkowy. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w detektor dźwięku i funkcję "Call Back" - w chwili wykrycia dźwięku dzwoni do nas przekazując co dzieje się dookoła.!

p1-big
Funkcje:

 - Wyspecjalizowany system powiadamiania GSM w przypadku wykrycia otworzenia drzwi
 - Wyspecjalizowany system powiadamiania GSM w przypadku wykrycia dźwięku
 - Podsłuch
 - Lokalizator

Dane techniczne:
 - Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
 - Model - OL100
 - Fabrycznie nowy
 - Czujnik otwarcia drzwi/okna z powiadomieniem GSM
 - Wbudowany czujnik dźwięku - Call Back
 - Powiadomienia w formie połączenia głosowego i SMS
 - Podsłuch - możliwość nasłuchu otoczenia
 - Funkcja lokalizatora - lokalizacja nadajnika GSM z którego obecnie korzysta urządzenie
 - Brak ograniczeń odległościowych
 - Niezwykle prosta obsługa
 - Bardzo szybki czas reakcji
 - Czas pracy - 4-6 dni
 - Urządzenie może działać pod stałym zasilaniem
 - Bardzo czuły detektor dźwięku
 - Niezwykle skuteczny czujnik otwarcia drzwi/okna - wystarczy niewielkie przemieszczenie czujnika i dosłownie w kilka sekund urządzenie do nas dzwoni oraz wysyła SMS
 - Niewielkie wymiary, łatwość ukrycia
 - Ładowanie - USB lub sieciowe

Zastosowanie:
Jedynym ograniczeniem jeśli chodzi o zastosowanie jest tak naprawdę nasza wyobraźnia. Czujnik może być montowany w dosłownie każdym miejscu naszego domu, mieszkania czy biura. Możemy go umieścić na każdych drzwiach czy oknach, ale również w każdym innym miejscu przy wykorzystaniu funkcji podsłuchu.

Nasze propozycje:

 - Ochrona domu/biura/mieszkania/garażu
 - Ochrona samochodu
 - Inwigilacja osób trzecich
 - Zbieranie dowodów
 - Wiele wiele więcej...


Dokładny opis:

Urządzenie to w swej prostocie jest nad wyraz genialne. W skrócie można powiedzieć, że jest to połączenie telefonu komórkowego z czujnikiem dźwięku oraz czujnikiem otwarcia drzwi lub okien. Działa na bardzo prostej zasadzie. Wystarczy umieścić w nim zwykłą kartę SIM - taką jaka jest w standardowych telefonach komórkowych. Następnie wybieramy formę/tryb z jakiego chcemy korzystać:
 - Tryb czujnika otwarcia drzwi/okna + Podsłuch - czyli sytuacja, w której urządzenie po pierwsze powiadomi nas w otwarcia drzwi/okna oraz umożliwi nasłuch otoczenia w każdej, odpowiedniej dla nas chwili
  - Tryb detektora dźwięku + Podsłuch - czyli sytuacja, w której urządzenie po pierwsze powiadomi nas w chwili wykrycia dźwięku oraz umożliwi nasłuch otoczenia w każdej, odpowiedniej dla nas chwili
  - Tryb podsłuchu - czyli sytuacja, w której korzystamy z samego podsłuchu bez uruchomionego detektora dźwięku i otwarcia drzwi/okna. Urządzenie nie będzie nas powiadamiało o wykryciu dźwięku czy otwarciu drzwi/okna, a jedynie my ręcznie będziemy mogli rozpocząć nasłuch w każdej, odpowiedniej dla nas chwili
  - Tryb czujnika otwarcia drzwi/okna + Tryb detektora dźwięku + Podsłuch - czyli sytuacja, w której wykorzystujemy wszelkie dostępne opcje "naraz"
  - Tryb lokalizatora - po wysłaniu odpowiedniej komendy SMS otrzymujemy informację z lokalizacją nadajnika GSM, z którego obecnie korzysta urządzenie

Urządzenie w chwili wykrycia dźwięku lub otworzenia drzwi/okna dzwoni do nas oraz wysyła wiadomość SMS - jako administratora - umożliwiając tym samym nasłuch otoczenia. Wystarczy odebrać połączenie z numeru jaki jest przypisany do karty włożonej do podsłuchu. Natomiast jeśli my sami chcemy wiedzieć co w danej chwili dzieje się wokół urządzenia, dzwonimy do niego. Odbiera on automatycznie połączenie, nie wydając przy tym żadnych dźwięków i przekazuje wszystko to co się dookoła dzieje.

Cztery tryby umożliwiają nam dobranie ustawień, które najbardziej nam odpowiadają. Uwaga! Urządzenie może działać pod stałym zasilaniem! Po podłączeniu do prądu czas pracy staje się nieograniczony! Z związku z tym że wszystko odbywa się poprzez sieć GSM nie ma żadnych obostrzeń odległościowych! Nawet z drugiego końca świata możemy zadzwonić i uzyskać informacje co dzieje się wokół podsłuchu lub otrzymać informacje o wzbudzeniu czujnika dźwięku lub otwarcia drzwi/okna.

W skrócie:
 - Czujnik otwarcia drzwi/okna z powiadomieniem GSM
 - Wbudowany czujnik dźwięku - Call Back
 - Powiadomienia w formie połączenia głosowego i SMS
 - Podsłuch - możliwość nasłuchu otoczenia
 - Funkcja lokalizatora
 - Brak ograniczeń odległościowych
 - Niezwykle prosta obsługa
 - Bardzo szybki czas reakcji
 - Czas pracy - 4-6 dni
 - Urządzenie może działać pod stałym zasilaniem


W zestawie:
 - Czujnik otwarcia drzwi/okna + Detektor dźwięku + Podsłuch
 - Kabel USB
 - Ładowarka sieciowa
 - Instrukcja obsługi w języku polskim
 - Gwarancja 24 miesiące
 - Paragon / Faktura VAT