logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Ochrona Środowiska

Timson firmą przyjazną naturze! 

Firma Timson nie pozostaje obojętna wobec środowiska naturalnego, dlatego jesteśmy uczestnikiem programuekologicznej odpowiedzialności przedsiębiorstw "Firma Przyjazna Naturze".
Celem programu jest propagowanie ideizrównoważonego rozwoju, czyli zarządzanie przedsiębiorstwem w sposób nie zagrażający środowisku naturalnemu.Dbamy o rozwój naszego przedsiębiorstwa, a Auraeko dba o to, by wprowadzony przez nas sprzęt po zużyciu niezagrażał środowisku. 

Wszystkich Klientów (i nie tylko) zachęcamy do dbania o środowisko naturalne, również poprzez odpowiedniąutylizację wszelkiego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Pamiętajmy o tym, aby niepotrzebnego sprzętu nie zostawiaćw osiedlowym śmietniku lecz dostarczyć do najbliższego miejscu naszego zamieszkania punktu zbiórki.Wtedy mamy pewność, że niebezpieczne substancje, które mogą wydobyć się ze zużytego czy niesprawnego już urządzenia,zostaną stosownie do ich typu unieszkodliwione, a groźne substancje nie przedostaną się do gleby, wody czy powietrza.