logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Kluczyk szpiegowski z kamerą BPR I7 aparat
Mini kamera szpiegowska ukryta w kluczyku to sprytne rozwiązanie biorąc pod uwagę niepozorność i częstość występowania. Jednak ten kluczyk jest zdecydowanie inny i zdecydowanie bardziej wyjątkowy od standardowych. Posiada wbudowaną mini kamerę umożliwiającą rejestrację wideo z dźwiękiem oraz robienie zdjęć w wysokiej rozdzielczości.Zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem tego urządzenia, ponieważ oferuje ono znacznie więcej możliwości niż tylko te powyższe.

p1-big
Funkcje:
 - Kamera wideo + dźwięk
 - Aparat cyfrowy

Dane techniczne:
 - Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
 - Fabrycznie nowy
 - Rozdzielczość wideo - 720x480 30 klatek/s
 - Funkcja Low Light - opcja, która pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości obrazu w słabszych warunkach oświetleniowych
 - Wbudowany detektor dźwięku - rozpoczyna rejestrację w chwili wykrycia dźwięku
 - Format wideo - AVI
 - Funkcja aparatu fotograficznego
 - Rozdzielczość zdjęć - 2560 x 1920
 - Obsługiwane karty pamięci - MicroSD
 - Maksymalna pojemność karty - 16GB
 - Możliwość wyświetlenia daty i godziny na nagraniach
 - Wbudowany akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności
 - Czas pełnego ładowania - około 120 minut
 - Czas nagrywania wideo - około 100 minut
 - Ładowanie - USB

Zastosowanie:
Jedynym ograniczeniem jeśli chodzi o zastosowanie jest tak naprawdę nasza wyobraźnia. W zależności od sytuacji mamy możliwość wykorzystania funkcji wideo lub aparatu. Doskonale sprawdzi się w sytuacjach kiedy zbieramy materiał dowodowy, nagrywamy z ukrycia lub chcemy dowiedzieć się czy plotki o których słyszeliśmy to prawda...

Kolejny pomysł na zastosowanie możemy znaleźć tuż obok siebie. Ile razy zdarzyło Ci się być świadkiem niecodziennego wydarzenia, którym chciałbyś się pochwalić wśród znajomych? Teraz to już nie problem. Banalnie prosta obsługa sprawia, że w ciągu dosłownie kilku chwil uruchomisz rejestrację i uwiecznisz pożądany materiał!

Nasze propozycje:
 - Rejestracja z ukrycia
 - Rejestracja ofert korupcyjnych
 - Inwigilacja osób trzecich
 - Zbieranie dowodów
 - Podsłuchy
 - Rejestracja spotkać
 - Wiele wiele więcej...

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Kluczyk/5.png
Dokładny opis:
Kluczyk pełni jedną podstawową i najbardziej istotną funkcję biorąc pod uwagę jego przeznaczenie. Mianowicie rejestruje obraz z dźwiękiem w taki sposób, aby osoba obserwowana nie miała o tym pojęcia. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w funkcję aparatu fotograficznego . Uwaga! Urządzenie posiada obiektyw o średnicy tylko 1mm!
Atutem wartym uwagi jest wbudowany detektor dźwięku. Nie musisz być obecny podczas nagrania, aby uruchomić rejestrację... Nasze urządzenie zrobi to za Ciebie w chwili wykrycia dźwięku!
Kluczyk posiada wejście na karty pamięci MicroSD oraz wysokiej jakości, bardzo wydajny akumulator litowo-jonowy umożliwiający ciągłą rejestrację obrazu nawet około 120 minut!
Warto wspomnieć także o możliwości wyświetlania daty i godziny na nagraniach i zdjęciach. Ta niepozorna funkcja bardzo często okazuje się przydatna w chwili, gdy potrzebujemy dokładnej informacji o dacie i godzinie zdarzenia.


http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Kluczyk/3.jpg

W skrócie:
 - Rejestracja wideo z dźwiękiem
 - Funkcja aparatu fotograficznego
 - Wbudowany detektor dźwięku rozpoczynający rejestrację po wykryciu dźwięku
 - Obsługa kart pamięci MicroSD o pojemności do 16GB
 - Wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Kluczyk/4.jpg
W zestawie:
 - Kluczyk z mini kamerą
 - Instrukcja obsługi w języku polskim
 - Kabel USB
 - Ładowarka sieciowa
 - Gwarancja 24 miesiące
 - Paragon / Faktura VAT

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Kluczyk/6.JPG