logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Guzik z kamerą 4GB

Mini kamera ukryta w guziku jest doskonałym systemem szpiegowskim sprawdzającym się w każdej sytuacji. Jedynym elementem widocznym dla obserwowanej osoby jest tak naprawdę wyglądający zwyczajnie, guzik...Obsługa urządzenia odbywa się bezdotykowo, za pomocą pierścienia zbliżeniowego. Jest to jedyny tak niepozorny, prosty w obsłudze i niewykrywalny sprzęt, używany do tej pory tylko przez profesjonalistów.

Breloczek z kamera BPR X6

Funkcje:
 - Kamera wideo + dźwięk
 - Aparat fotograficzny

Dane techniczne:
 - Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
 - Model - MP-900
 - Fabrycznie nowy
 - Bezdotykowa obsługa za pomocą pierścienia zbliżeniowego!
 - Rozdzielczość wideo - 640x480 30 klatek/s
 - Funkcja Low Light - opcja, która pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości obrazu w słabszych warunkach oświetleniowych
 - Format wideo - AVI
 - Rozdzielczość zdjęć - 1280x1024
 - Format zdjęć - JPEG
 - Współczynnik kształtu obrazu - 4:3
 - Pamięć wbudowana - 4GB
 - Możliwość wyświetlenia daty i godziny na zdjęciach i nagraniach
 - Wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 300mAh
 - Czas pełnego ładowania - około 120 minut
 - Czas pracy - około 150 minut
 - W zestawie dodatkowo 4 zamienne guziki
 - Ładowanie - USB
 - Wymiary urządzenia - 60mm x 15mm x 10mm
 - Średnica guzika - 13mm

Zastosowanie:

Jedynym ograniczeniem jeśli chodzi o zastosowanie jest tak naprawdę nasza wyobraźnia. W zależności od sytuacji mamy możliwość wykorzystania funkcji wideo lub aparatu. Doskonale sprawdzi się w sytuacjach kiedy zbieramy materiał dowodowy, nagrywamy z ukrycia lub chcemy dowiedzieć się czy plotki o których słyszeliśmy to prawda...

Kolejny pomysł na zastosowanie możemy znaleźć tuż obok siebie. Ile razy zdarzyło Ci się być świadkiem niecodziennego wydarzenia, którym chciałbyś się pochwalić wśród znajomych? Teraz to już nie problem. Banalnie prosta obsługa sprawia, że w ciągu dosłownie kilku chwil uruchomisz rejestrację i uwiecznisz pożądany materiał!

Nasze propozycje:
Rejestracja z ukrycia
Rejestracja ofert korupcyjnych
Inwigilacja osób trzecich
Zbieranie dowodów
Podsłuch
Rejestracja spotkać
Wiele wiele więcej...

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Guzik/5.png
Dokładny opis:
Guzik pełni kilka funkcji. W zależności od potrzeb i sytuacji możemy skorzystać z rejestracji wideo z dźwiękiem lub trybu fotograficznego. Wszystko to czyni z niego doskonałe narzędzie zarówno w kwestiach szpiegowskich, detektywistycznych jak i w życiu codziennym.

Guzik posiada wbudowaną pamięć 4GB co wystarczy na około 2 godzin nagrania. Wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy o pojemności 300mAh pozwalający na pracę, po pełnym naładowaniu nawet przez 150 minut.

Na Allegro można znaleźć wiele tzw. "gadżetów szpiegowskich". Nasze urządzenia to nie gadżety a sprzęt detektywistyczny. Produkty są markowe a rozwiązania w nich dokładnie przemyślane. Guzik posiada możliwość obsługi dwu trybowej. Za pomocą guzika umieszczonego w samym urządzeniu lub całkowicie bezprzewodowo przy wykorzystaniu pierścienia zbliżeniowego. Wystarczy zbliżyć go do guzika tym samym uruchamiając daną funkcję! Żadne oferowane przez innych sprzedawców urządzenie nie posiada takiej opcji!

Warto wspomnieć także o możliwości wyświetlania daty i godziny na nagraniach i zdjęciach. Ta niepozorna funkcja bardzo często okazuje się przydatna np. podczas inwigilacji czy po prostu wtedy, gdy chcemy sobie przypomnieć kiedy miało miejsce ujęte zegarkiem zdarzenie.

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Guzik/3.jpg
W skrócie:
 - Rejestracja wideo z dźwiękiem
 - Funkcja aparatu - zdjęcia w rozdzielczości 1280x1024
 - Wbudowana pamięć 4GB - starcza na około 2 godzin materiału lub kilkanaście tysięcy zdjęć
 - Jedyny sprzęt detektywistyczny obsługiwany za pomocą pierścienia zbliżeniowego
 - Doskonały kamuflaż
 - Gwarancja 24 miesiące

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Guzik/4.jpg
W zestawie:
 - Guzik z mini kamerą
 - Pierścień zbliżeniowy
 - Dodatkowe 4 guziki
 - Estetyczne opakowanie
 - Kabel USB
 - Gwarancja 24 miesiące
 - Paragon / Faktura VAT
 - Instrukcja obsługi w języku polskim

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Guzik/6.JPG