logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Guzik z mini kamerą szpiegowską i ekranem

Wyjątkowe sytuacje, wymagają wyjątkowych środków. Bez wątpienia prezentowane urządzenia można do takich "wyjątkowych środków" zaliczyć.

Szpiegowska kamera ukryta w guziku w połączeniu z niezwykle zaawansowanym modułem obsługującym oraz ekranem LCD o wielkości 2,5 cala to niezwykle proste w obsłudze oraz nadzwyczaj skuteczne urządzenie. Kilkoma ruchami ręki wybieramy odpowiedni dla nas tryb (wideo, audio, detektor) i rozpoczynamy pracę.
Otrzymany, świetnej jakości materiał, może stanowić doskonały dowód i potwierdzić nasze słowa.

Funkcje:
- Kamera wideo + Dźwięk
- Dyktafon cyfrowy
- Odtwarzacz wideo/zdjęć/dźwięku

Dane techniczne:
- Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
- Nie kupujesz kolejnego, niepewnego chińskiego gadżetu nieznanej produkcji!
- Model - ET-650
- 2 lata gwarancji
- Fabrycznie nowy
- Wysokiej jakości ekran LCD, 2,5 cala o rozdzielczości 960x240
- Rozdzielczość wideo (do wyboru)     - 800x600, 640x480, 320x480
- Ilość klatek na sekundę (do wyboru) - 30, 20, 10
- Forma wideo - AVI
- Tryb detektora ruchu - automatyczna rejestracja wideo po wykryciu ruchu
- Funkcja dyktafonu cyfrowego - rejestracja samego dźwięku
- Wbudowana pamięć - 128mb
- Obsługa kart pamięci microSD o pojemności do 32GB
- Niezwykle prosta obsługa przy pomocy kilku guzików lub bezprzewodowo przy pomocy pilota
- Wyjście TV-OUT - możliwość podłączenia urządzenia np. pod telewizor (kable chinch w zestawie)
- Doskonały kamuflaż - w zestawie kilka wersji dodatkowych guzików
- Możliwość blokady klawiatury
- Znacznik daty i godziny na nagraniach wideo
- Wbudowany niezwykle pojemny akumulator litowo-jonowy - 1800mAh
- Czas pracy w trybie rejestracji wideo - około 3 godzin
- Czas ładowania - około 5 godzin

Zastosowanie:

Mini Kamera szpiegowska w guziku to rozwiązanie, które możemy zastosować zarówno bezpośrednio przy sobie, ale również w miejscach, w których obecnie nas nie ma.
Dopasuj guzik do koszuli, którą masz na sobie lub tej powieszonej na wieszaku. Wykorzystaj go zarówno w swoim domu lub w każdym innym miejscu, gdzie się znajdujesz. Dzięki różnym trybom pracy, sprawdzi się on dosłownie w każdej sytuacji.

Możliwości:
- Inwigilacja osób trzecich
- Zbieranie dowodów
- Ochrona mienia
- Wiele wiele więcej...Dokładny opis:
Prezentowane urządzenie to połączenie najnowszej technologii wraz ze sprawdzonymi rozwiązaniami. Guzik z kamerą to jedno z najpopularniejszych tego typu urządzeń i nie bez powodu. Jest niezwykle wygodny i wręcz niemożliwy do zlokalizowania. Urządzenia dostępna na rynku do tej pory, sprawiały sporo trudności jeśli chodzi o obsługę. Jako, że były one umieszczone pod ubraniem, dioda sygnalizacyjna nie była dostępna dla naszego wzroku i zdarzały się sytuacje, gdzie zwyczajnie nie udało się zarejestrować bardzo ważnego materiału... W wypadku naszego guzika taka sytuacja już nigdy się nie powtórzy. Rozbudowana centrala z wbudowanym ekranem LCD niezwykłe ułatwia cały proces obsługi oraz daje nam znacznie większe możliwości.

 

 

Urządzenie może pracować w kilku trybach. Podstawową opcją jest rejestracja wideo z dźwiękiem. Rozdzielczość nagrania jest regulowana i do wyboru mamy 3 możliwości (800x600, 640x480, 320x480). Regulowana jest również ilość klatek na sekundę - 3 możliwości do wyboru (30, 20, 10). Jakość nagrania jest bardzo dobra i bez problemu umożliwi nam zarejestrowanie takich szczegółów jak ubiór, twarz, zachowanie, otoczenie i wszystko to co koniecznie, aby nie podważyć wiarygodności nagrania.

Oprócz nagrywania wideo, urządzenie posiada tryb dyktafonu cyfrowego. Daje nam to możliwość rejestracji samego dźwięku. Wybranie tej opcji wydłuża czas pracy urządzenia na akumulatorze, ze względu na fakt wykorzystywania mniejszej ilości podzespołów.

Kolejną niezwykle istotną funkcją jest detektor ruchu. W trybie tym, urządzenie cały czas przebywa w stanie czuwania, natomiast po wykryciu ruchu w zasięgu obiektywu, automatycznie rozpoczyna rejestrację wideo. Nagranie trwa tak długo, jak długo występuje ruch. Jeśli chcemy wykorzystać urządzenie np. w domu podczas naszej nieobecności, będzie to świetna opcja, ponieważ zarejestrowane zostaną tylko momenty, w których coś się działo, co zdecydowanie ułatwi przeglądanie materiału.

 


Urządzenie obsługujemy przy pomocy centrali z wbudowanym ekranem LCD lub bezprzewodowego pilota. Centrala umożliwia nam dostęp do menu i zaawansowanej zmiany ustawień, ale również do podglądu nagrania na żywo lub odtworzenia zebranego materiału. Guzik posiada niewielką ilość wbudowanej pamięci, dlatego dobrą opcją jest umieszczenie w nim karty pamięci microSD o pojemności do 32GB. Karta taka (przy najwyższych ustawionych parametrach wideo) starczy na zmagazynowanie około 13 godzin materiału wideo.


W zestawie:
- Kamera
- Centrala
- Słuchawki
- Maskownice kamery w formie guzika
- Ładowarka
- Pilot
- Kabel USB oraz Chinch
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Gwarancja 24 miesiące (na podstawie dowodu zakupu)
- Paragon / Faktura VAT