logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Kamera z czujnikiem ruchu PIR + Diody podczerwieni

Jeśli szukają Państwa naprawdę niezawodnego urządzenia, które w razie potrzeby, niezależnie od warunków oświetleniowych uchwyci zdarzenie, które będzie mogło posłużyć później jako dowód - doskonale Państwo trafili! Kamera z czujnikiem ruchu PIR i diodami podczerwieni, które doświetlają obiekt światłem niewidzialnym dla ludzkiego oka jest jednym z nielicznych o ile nie jedynym tego typu rozwiązaniem. Wszystko co najlepsze i najpotrzebniejsze w tego typu urządzeniach zostało zawarte właśnie w tej niewielkiej i poręcznej kamerze.

Koniecznie zapoznaj się z poniższym opisem, aby poznać szczegóły urządzenia!


Funkcje:

- Kamera wideo
- dźwięk
- tryb nocny
- czujnik ruchu PIR

Dane techniczne:
- Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
- Nie kupujesz kolejnego, niepewnego chińskiego gadżetu nieznanej produkcji!
- Model - YN-13-3
- Fabrycznie nowy
- Rozdzielczość wideo (do wyboru) - 640x480 lub 320x240
- Ilość klatek na sekundę (do wyboru) - 30 lub 15 lub 10
- Format wideo - AVI
- Wbudowany czujnik ruchu PIR rozpoczynający automatycznie rejestrację po wykryciu ruchu - wykrywa z odległości nawet 9 metrów
- Możliwość ustawienia długości nagrania po wykryciu ruchu - 30sek lub 60sek lub 180sek - warto zaznaczyć, że jeśli ruch przed kamerą będzie występował przez dłuższy czas   aniżeli wybrany z powyższych opcji kamera nie zakończy rejestracji w wyznaczonym czasie a dopiero gdy ruch zginie
-  Wbudowane diody podczerwieni - doświetlają obiekt nawet w pełnej ciemności światłem niewidzialnym dla ludzkiego oka - do odległości aż 6 metrów
-  Wideo w kolorze (tryb dzienny) i czarno-białe (tryb nocny)
-  Konfiguracja urządzenia odbywa się poprzez dołączony program co jest znaczącym ułatwieniem dla użytkownika
-  Rodzaj obsługiwanej pamięci - Karty MicroSD
-  Maksymalna pojemność karty - 32GB
-  Możliwość wyświetlenia daty i godziny na zdjęciach i nagraniach
-  Możliwość wyświetlania na nagraniach własnego napisu
-  Możliwość pracy pod stałym zasilaniem
-  Czas czuwania na baterii - do 8 dni
-  Czas pracy w trybie ciągłej rejestracji wideo - około 80 minut
-  Ładowanie - USB lub za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki sieciowej
-  Gwarancja 24 miesiące

Zastosowanie:

Jedynym ograniczeniem jeśli chodzi o zastosowanie jest tak naprawdę nasza wyobraźnia. Urządzenie doskonale sprawdzi się w przypadku ochrony mienia czy uchwyceniu sytuacji, która nie powinna mieć miejsca... Niestety to się zdarza, a dzięki naszemu urządzeniu będą Państwo mieli niezbity i niepodważalny dowód w postaci filmu wideo.


Nasze propozycje:
- Rejestracja z ukrycia
- Rejestracja ofert korupcyjnych
- Inwigilacja osób trzecich
- Zbieranie dowodów
- Podsłuchy
- Rejestracja spotkań
- Wiele wiele więcej...
Dokładny opis:

Produkt przedstawiony to tak naprawdę połączenie kilku urządzeń/komponentów, które razem tworzą niezwykle zgraną całość dając nam tym samym dostęp do tego czego nie byliśmy świadomi do tej pory... Nagranie z dźwiękiem to niezbity i niepodważalny dowód. Nasza kamera daje nam możliwość wyboru spośród dwóch rozdzielczości:640x480 lub 320x240 - co prawda nie są to najwyższe dostępne na rynku parametry, aczkolwiek wizualnie obraz jest czytelny i umożliwi nam bezproblemowe rozpoznanie twarzy, zachowania, sytuacji czy czynów. Bardzo ważnym czynnikiem jest także ilość klatek na sekundę - tutaj również otrzymaliśmy możliwość wyboru: 30kl/sec, 15kl/sec lub 10kl/sec. Wszystko to powoduje, że możemy dostosować urządzenie dokładnie tak jak tego chcemy. Naszym zdaniem niższa rozdzielczość to w tym przypadku atut - dzięki temu urządzenie jest bardzo małe i poręczne, co nie miałoby miejsca przy wykorzystaniu znacznie wyższych parametrów.

 

Zastosowanie aż 8 diod podczerwieni umożliwia nam zarejestrowanie obrazu z odległości nawet do 6 metrów przy całkowitej ciemności. Co niezwykle ważne diody te doświetlają obiekt światłem niewidzialny dla ludzkiego oka - czyli po prostu nie zdradza swego funkcjonowania. Diody działają automatycznie - wbudowany czujnik "pilnuje" aby w chwili gdy zajdzie taka potrzeba doświetlić obiekt. Mamy również możliwość całkowitego wyłączenia ich.

 

Czujnik ruchu PIR to kolejny niezwykle ważny komponent w tym produkcie. Dzięki niemu kamera działa w 100% automatycznie. Gdy tylko pojawi się ruch w jego zasięgu uruchamia on kamerę, która rejestruje pożądany materiał.

 

Kamera posiada wejście na karty pamięci MicroSD o pojemności do 32GB co wystarczy nawet na 10 godzin nagrania. Urządzenie wyposażone jest w akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności pozwalający na pracę w trybie czuwania, po pełnym naładowaniu nawet przez 8 dni, natomiast czas ciągłego nagrywania to około 80 minut. Po wyczerpaniu baterii wystarczy, że brelok podłączymy za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB do komputera lub po prostu do ładowarki sieciowej, która także znajduje się w zestawie.

 

Wszelkie parametry ustawiamy za pomocą dołączonego do zestawu oprogramowania. Poprzez niego możemy wybrać rozdzielczość nagrania (640x480 lub 320x240), zmienić ilość klatek na sekundę (30,15 lub 10), wybrać czas przez jaki urządzenie ma nagrywać po wykryciu ruchu (30, 60 lub 180 sekund UWAGA urządzenie nie przerywa nagrania po ustalonym czasie jeśli cały czas występuje ruch w polu czuwania czujnika, zakończy je w chwili gdy ruch zniknie). Oprogramowanie umożliwia nam także włączanie lub wyłączanie diod podczerwieni, zmianę daty i godziny na nagraniach a nawet dodanie własnego napisu, które będzie zawsze wyświetlane na wideo.

 


W skrócie:

- Rozdzielczość wideo (do wyboru) - 640x480 lub 320x240
- Ilość klatek na sekundę (do wyboru) - 30 lub 15 lub 10
- Format wideo - AVI
- Wbudowany czujnik ruchu PIR rozpoczynający automatycznie rejestrację po wykryciu ruchu - wykrywa z odległości nawet 9 metrów
- Możliwość ustawienia długości nagrania po wykryciu ruchu - 30sek lub 60sek lub 180sek - warto zaznaczyć, że jeśli ruch przed kamerą będzie występował przez dłuższy   czas  aniżeli wybrany z powyższych opcji, kamera nie zakończy rejestracji w wyznaczonym czasie a dopiero gdy ruch zginie
- Wbudowane diody podczerwieni - doświetlają obiekt nawet w pełnej ciemności światłem niewidzialnym dla ludzkiego oka - do odległości aż 6 metrów
- Wideo w kolorze (tryb dzienny) i czarno-białe (tryb nocny)
- Konfiguracja urządzenia odbywa się poprzez dołączony program co jest znaczącym ułatwieniem dla użytkownika

 W zestawie:

- Kamera z czujnikiem ruchu PIR i diodami podczerwieni
- Podstawka pod kamerę
- Kabel USB
- Ładowarka sieciowa
- Oprogramowanie
- Gwarancja 24 miesiące
- Paragon / Faktura VAT
- Instrukcja obsługi w języku polskim