logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Zegar szpiegowski z kamerą + Detektor ruchu
Mini kamera szpiegowska ukryta w zegarze/budziku to sprytne rozwiązanie biorąc pod uwagę niepozorność i częstość występowania zegarów w naszym otoczeniu. Jednak ten jest zdecydowanie inny i zdecydowanie bardziej wyjątkowy od reszty. Posiada wbudowaną mini kamerę umożliwiającą rejestrację wideo z dźwiękiem oraz aparat pozwalający na fotografię w wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo wyposażony został w funkcję dyktafonu oraz bardzo przydatną opcję - detektor ruchu - który uruchamia automatycznie nagrywanie wideo, gdy wykryje ruch.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem tego urządzenia, ponieważ oferuje ono znacznie więcej możliwości niż tylko te powyższe.


Funkcje:

- Kamera wideo + dźwięk
- Aparat fotograficzny
- DyktafonDane techniczne:
- Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
- Nie kupujesz kolejnego, niepewnego chińskiego gadżetu nieznanej produkcji!
- Model - ET-C001A
- Fabrycznie nowy
- Rozdzielczość wideo - 720x480 30 klatek/s
- Funkcja Low Light - opcja, która pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości obrazu w słabszych warunkach oświetleniowych
- Format wideo - AVI
- Rozdzielczość zdjęć - 1600x1200
- Format zdjęć - JPEG
- Obsługiwane karty pamięci - MicroSD
- Maksymalna obsługiwana pamięć - 32GB
- Kąt widzenia - 72o
- Wbudowany detektor ruchu - rozpoczyna automatycznie rejestrację w chwili wykrycia ruchu - koniecznie czytaj więcej poniżej
- Niezwykle prosta obsługa za pomocą pilota
- Możliwość wyświetlenia daty i godziny na zdjęciach i nagraniach
- Wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 2200mAh
- Czas pełnego ładowania - około 4 godzin
- Czas nagrywania wideo - nawet do 12 godzin
- Nagrywanie audio - nawet do 25 godzin
- Ładowanie - USB, sieciowe
- Funkcja zwykłego zegara/budzika + podświetlenie
- Gwarancja 24 miesiące


Zastosowanie:

Jedynym ograniczeniem jeśli chodzi o zastosowanie jest tak naprawdę nasza wyobraźnia. Zegar została jednak wyposażona w kilka funkcji, które szczególnie przydadzą się w niektórych sytuacjach. Wartym podkreślenia jest tutaj wbudowany detektor ruchu. Pokrótce jest to funkcja, która pozwala na automatyczne uruchomienie rejestracji po wykryciu ruchu. Idealnie nadaje się w sytuacjach kiedy nie chcemy znajdować się w pobliżu zdarzenia, które chcemy nagrać lub np. w przypadku ochrony mienia.


Przykładowe zastosowania:
- Rejestracja z ukrycia
- Rejestracja ofert korupcyjnych
- Inwigilacja osób trzecich
- Monitoring domu, biura, mieszkania
- Zbieranie dowodów
- Podsłuch
- Rejestracja spotkań
- Wiele wiele więcej..
Dokładny opis:

Zegar pełni kilka funkcji - nagrywa wideo z dźwiękiem w jakości, - robi zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, - rejestruje sam dźwięk (funkcja dyktafonu).

 

Kamera umieszczona w urządzeniu została wyposażona w niewiarygodnie zminiaturyzowany obiektyw o wielkości tylko 1mm. Całość została tak zaprojektowane, aby nawet najbardziej podejrzliwej osobie nie dać powodów choć do cienia wątpliwości. Wyjątkową zaletą zegara jest wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności aż 2200mAh. Pozwala on na pracę nawet do 12 godzin w przypadku nagrywania wideo i aż 25 godzin w przypadku funkcji dyktafonu.

 

Jedną z najważniejszych funkcji tego urządzenia jest wbudowany detektor ruchu. Rozpoczyna on rejestrację automatycznie w chwili pojawienia się ruchu przed obiektywem. Rejestracja taka trwa 5 minut po czym zostaje zatrzymana (chyba, że występuje cały czas ruch) i wznowiona w chwili ponownego wykrycia ruchu. Jest to niezwykle istotne.  Zapobiega to rozładowaniu baterii czy zapełnieniu pamięci. Zdecydowanie ułatwia nam również sprawdzanie materiału. Nie musimy przeglądać kilkunastu godzin, gdzie nic się nie dzieje a tylko i wyłącznie sytuacje, które mogą być dla nas przydatne.

 

Zegar obsługuje karty pamięci MicroSD o pojemności do 32GB (brak wbudowanej pamięci własnej). Taka ilość wystarczy na nagranie około 20 godzin wideo oraz zrobienie kilku tysięcy zdjęć. Po zdobyciu interesującego nas materiału wystarczy podłączyć zegar za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB do komputera i odczytać pliki. Urządzenie zachowuje się jak zwykły pendrive a jego obsługa nie sprawi problemu nawet osobie stroniącej od komputerów. Sama obsługa urządzenia jest również niezwykle prosta. Odbywa się przy pomocy pilota z 5 przyciskami, gdzie każdy z nich ma przypisaną odpowiednią funkcję. I to wszystko. Naciskasz guzik i rejestrujesz co tylko zechcesz. W razie jakichkolwiek wątpliwości w zestawie znajdziesz instrukcję w języku polskim lub możesz po prostu porozmawiać z naszym konsultantem.

 

Warto wspomnieć także o możliwości wyświetlania daty i godziny na nagraniach i zdjęciach. Ta niepozorna funkcja bardzo często okazuje się przydatna np. podczas inwigilacji, ochrony mienia czy po prostu wtedy, gdy chcemy sobie przypomnieć kiedy miało miejsce ujęte zegarem zdarzenie.

 

Funkcje standardowego zegara/budzika:

- Funkcja budzika (pięć melodii do wyboru)
- Funkcja mówiący zegarek
- Funkcja podświetlania ekranu
- Funkcja wyboru wyświetlania czasu ( tryb 12 lub 24 godziny)
- Funkcja drzemki. Alarm budzika włącza się max. 6 razy po 1 minucie w ciągu 10 minut
- Funkcja: wznawiania alarmu co 10 minutW skrócie:

- Rozdzielczość wideo - 720x480 30 klatek/s
- Funkcja Low Light - opcja, która pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości obrazu w słabszych warunkach oświetleniowych
- Format wideo - AVI
- Rozdzielczość zdjęć - 1600x1200
- Format zdjęć - JPEG
- Obsługiwane karty pamięci - MicroSD
- Maksymalna obsługiwana pamięć - 32GB
- Kąt widzenia - 72o
- Wbudowany detektor ruchu - rozpoczyna automatycznie rejestrację w chwili wykrycia ruchu

 W zestawie:

- Zegar z mini kamerą
- Kabel USB
- Pilot
- Ładowarka sieciowa
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Gwarancja 24 miesiące
- Paragon / Faktura VAT