logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Ładowarka - Zasilacz z mini kamerą
Wyjątkowe sytuacje, wymagają wyjątkowych środków. Bez wątpienia prezentowane urządzenia można do takich "wyjątkowych środków" zaliczyć. Ładowarka uniwersalna, bo o niej mowa, oprócz funkcjonalności standardowych dla tego typu produktów, posiada wbudowaną miniaturową kamerę (obiektyw o średnicy tylko 1mm), która umożliwia nam rejestrację materiału wideo w rozdzielczości 720x480.



Funkcje:

- Kamera wideo + dźwięk
- Uniwersalna ładowarka USB


Dane techniczne:
- Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
- Nie kupujesz kolejnego, niepewnego chińskiego gadżetu nieznanej produkcji!
- Model - ET-CH1
- 2 lata gwarancji
- Fabrycznie nowy
- Rozdzielczość wideo - 720x480 30 klatek/s
- Funkcja Low Light - opcja, która pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości obrazu w słabszych warunkach oświetleniowych
- Format wideo - AVI
- Kodowanie wideo - M-JPEG
- Wbudowana pamięć 4GB
- Możliwość wyświetlenia daty i godziny na nagraniach
- PRACA POD STAŁYM ZASILANIEM (działa tylko po umieszczeniu w gniazdku, bez ograniczeń czasowych, związanych z rozładowanym akumulatorem)
- Bardzo prosta obsługa przy pomocy tylko jednego przycisku
- Niemożliwy do rozpoznania kamuflaż
- Napięcie wejściowe - 230V
- Napięcie wyjściowe - 5V/300mA
- Działanie zwykłej ładowarki - możliwość ładowania np. telefonu

Zastosowanie:

Ładowarka to doskonałe rozwiązanie, które możemy zastosować, tak naprawdę w każdym miejscu, gdzie znajduje się gniazdko sieciowe. Jej kamuflaż jest wręcz niemożliwy do rozpoznania, wizualnie ładowarka nie różni się praktycznie niczym od zwyczajnego modelu.

Możliwości:
- Rejestracja z ukrycia
- Rejestracja ofert korupcyjnych
- Inwigilacja osób trzecich
- Zbieranie dowodów
- Rejestracja spotkań
- Ochrona mienia
- Wiele wiele więcej...


Dokładny opis:

Ładowarka z wbudowaną mini kamerą szpiegowską, dzięki swej konstrukcji jest jednym z najlepiej zakamuflowanych urządzeń detektywistycznych. Wygląda praktycznie tak samo jak standardowy model a oprócz tego funkcjonuje jak zwykła ładowarka - przy jej pomocy możemy naładować np. telefon czy odtwarzacz mp3.

Podstawową funkcją detektywistyczną ładowarki jest rejestracji wideo z dźwiękiem. Urządzenie oferuje nam wysoką rozdzielczość nagrania i jest to 720x480. Rozdzielczość ta bez problemu umożliwi nam rozpoznanie twarzy, szczegółów ubioru czy szczegółów zachowania/wykonywanych czynności. Doskonale sprawdzi się w sytuacjach awaryjnych, wymagających materiału dowodowego, który jest niepodważalny.

Ładowarka nie posiada wbudowanego akumulatora - pracuje po umieszczeniu jej w gniazdku. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania nie musimy martwić się o ciągłe ładowanie. Nagrania zapisywane są na wewnętrznej pamięci urządzenia. Pojemność 4Gb jaką oferuje starczy na około 3 godziny zapisanego materiału. Istnieje możliwość zwiększenia tej pamięci aż do 16GB. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub emailowego.

Oprócz funkcji detektywistycznych, urządzenie oferuje standardowe funkcje ładowarki. Wystarczy, że podłączymy pod wejście USB np. telefon czy odtwarzacz mp3 a uzyskamy tym samym możliwość ładowania. Napięcie wyjściowe to 5V czyli identyczne jak w przypadku USB komputerowego.

 

 

W zestawie:
- Ładowarka z kamerą
- Kabel USB
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Gwarancja 24 miesiące (na podstawie dowodu zakupu)
- Paragon / Faktura VAT