logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Zegar biurkowy z kamerą HD i Detektorem Ruchu
Mini kamera szpiegowska ukryta w zegarze to sprytne rozwiązanie biorąc pod uwagę niepozorność i częstość występowania zegarów w naszym otoczeniu. Jednak ten jest zdecydowanie inny i zdecydowanie bardziej wyjątkowy. Posiada wbudowaną mini kamerę umożliwiającą rejestrację wideo z dźwiękiem w jakości HD oraz aparat pozwalający na fotografię w wysokiej rozdzielczości. Niezwykłym atutem tego urządzenia jest wbudowany detektor ruchu, który uruchamia nagrywanie w chwili wykrycia ruchu!

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Zegar5/2.jpg
Funkcje:

 - Kamera wideo + dźwięk
 - Aparat fotograficzny

Dane techniczne:
 - Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
 - Model - ET-520
 - Fabrycznie nowy
 - Rozdzielczość wideo - 1280x960 HD 30 klatek/s
 - Funkcja Low Light - opcja, która pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości obrazu w słabszych warunkach oświetleniowych
 - Matryca - 8Mpix
 - Format wideo - AVI
 - Rozdzielczość zdjęć - 1280x960
 - Format zdjęć - JPEG
 - Obsługiwane karty pamięci - MicroSD
 - Maksymalna obsługiwana pamięć - 16GB
 - Wbudowany detektor ruchu - rozpoczyna automatycznie rejestrację w chwili wykrycia ruchu
 - Możliwość wyświetlenia daty i godziny na zdjęciach i nagraniach
 - Wbudowany akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności
 - Czas pełnego ładowania - około 180 minut
 - Czas nagrywania wideo - około 90 minut
 - Ładowanie - USB
 - Wymiary - Średnica - 68mm

Zastosowanie:

Jedynym ograniczeniem jeśli chodzi o zastosowanie jest tak naprawdę nasza wyobraźnia. Zegar został jednak wyposażona w kilka funkcji, które szczególnie przydadzą się w niektórych sytuacjach. Wartym podkreślenia jest tutaj wbudowany detektor ruchu. Pokrótce jest to funkcja, która pozwala na automatyczne uruchomienie rejestracji po wykryciu ruchu. Idealnie nadaje się w sytuacjach kiedy nie chcemy znajdować się w pobliżu zdarzenia, które chcemy nagrać lub np. w przypadku ochrony mienia.

Nasze propozycje:
 - Rejestracja z ukrycia
 - Rejestracja ofert korupcyjnych
 - Inwigilacja osób trzecich
 - Monitoring domu, biura, mieszkania
 - Zbieranie dowodów
 - Podsłuch
 - Rejestracja spotkań
 - Wiele wiele więcej...


Dokładny opis:

Zegar pełni kilka funkcji. Możemy nim nagrywać filmy wideo z dźwiękiem i to w rozdzielczości 1280x960 HD. Do dyspozycji mamy również funkcję aparatu fotograficznego - umożliwia ona robienie wysokiej rozdzielczości zdjęć.
Zegar obsługuje karty pamięci MicroSD o pojemności do 16GB. Taka ilość starcza na około 4 godziny nagrania wideo lub kilka tysięcy zdjęć! Do zasilania funkcji detektywistycznych wykorzystuje wbudowany akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności i pojemności 230mAh, który umożliwia ciągłą pracę w trybie rejestracji wideo przez około 90 minut. Funkcja zegara - wyświetlania godziny, posiada osobne źródło zasilania, którym jest standardowa bateria, dostępna niemal u każdego zegarmistrza.
Jedną z najistotniejszych funkcji jest wbudowany detektor ruchu. Po uruchomieniu tej opcji urządzenie automatycznie rozpoczyna rejestrację w chwili wykrycia ruchu. W tym trybie urządzenie może pracować znacznie dłużej, ze względu na to że rejestracja nie jest prowadzona ciągle a tylko po wykryciu ruchu, wcześniej urządzenie jest w tzw. trybie czuwania.
Warto wspomnieć także o możliwości wyświetlania daty i godziny na nagraniach i zdjęciach. Ta niepozorna funkcja bardzo często okazuje się przydatna np. podczas inwigilacji, ochrony mienia czy po prostu wtedy, gdy chcemy sobie przypomnieć kiedy miało miejsce ujęte zegarem zdarzenie.


W skrócie:

 - Rejestracja wideo z dźwiękiem w jakości HD
 - Funkcja aparatu - zdjęcia w rozdzielczości 1280x960
 - Wbudowany detektor ruchu automatycznie rozpoczynający rejestrację
 - Obsługa kart MicroSD do 16GB - wystarczy na zgromadzenie około 4 godzin materiału i kilkaset zdjęć


Zawartość zestawu:

 - Zegar z mini kamerą
 - Kabel USB
 - Instrukcja obsługi w języku polskim
 - Gwarancja 24 miesiące
 - Paragon / Faktura VAT