logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Kamera szpiegowska ukryta w klocku zabawce
Z pozoru zwykły klocek do zabawy dziecięcej jakich są miliony...Jednak tylko z pozoru, bowiem oprócz kompatybilności z innymi tego typu klockami możemy nim nagrywać wideo z dźwiękiem oraz wykonywać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości! Jest to zupełna nowość na polskim rynku! Tak zakamuflowana kamera daje nam więcej niż 100% gwarancji, że nasze zamiary nie zostaną wykryte. Co ciekawe... pomijając fakty podane powyżej, klockiem możemy wykonywać nagrania wideo i zdjęcia zarówno kolorowe jak i czarno-białe.

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Klocekc/2.jpg
Funkcje:

 - Kamera wideo + dźwięk
 - Aparat fotograficzny
 - Klocek do składania

Dane techniczne:
 - Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
 - Model - KL-1C
 - 2 lata gwarancji
 - Fabrycznie nowy
 - Rozdzielczość wideo - 720x480 30 klatek/s
 - Funkcja Low Light - opcja, która pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości obrazu w słabszych warunkach oświetleniowych
 - Format wideo - AVI
 - Kodowanie wideo - M-JPEG
 - Rozdzielczość zdjęć - 1280x1024
 - Możliwość wykonywania zdjęć kolorowych i czarno-białych
 - Możliwość wykonywania nagrań wideo kolorowych i czarno-białych
 - Współczynnik kształtu obrazu - 4:3
 - Niewielkie rozmiary i maksymalny kamuflaż
 - Kompatybilność - klocek współgra z innymi podobnymi klockami
 - Obsługiwany format pamięci - karty MicroSD
 - Maksymalna pojemność karty - 16GB
 - Możliwość wyświetlenia daty i godziny na zdjęciach i nagraniach
 - Wbudowany akumulator litowo-jonowy
 - Czas pełnego ładowania - około 3 godzin
 - Czas pracy w trybie rejestracji wideo - około 70 minut
 - Ładowanie - USB lub sieciowo
 - Kolor - czerwony

Zastosowanie:

Jedynym ograniczeniem jeśli chodzi o zastosowanie jest tak naprawdę nasza wyobraźnia. W zależności od sytuacji mają Państwo do dyspozycji funkcję rejestracji wideo z dźwiękiem lub tryb aparatu fotograficznego. Może idealnie sprawdzić się w pokoju dziecięcym do obserwacji niani lub po prostu gdzieś w domu... Bo kto pomyślałby, że zwyczajny klocek może mieć takie funkcje... Nawet w miejscu, w którym nikt nie spodziewałby się tego typu rzeczy i tak nikt nie zorientuje się do czego tak naprawdę służy...

Nasze propozycje:
 - Rejestracja z ukrycia
 - Inwigilacja osób trzecich
 - Zbieranie dowodów
 - Podsłuchy
 - Rejestracja spotkań
 - Wiele wiele więcej...


Dokładny opis:

Zacznijmy od opisania funkcji detektywistycznych. Klocek posiada wbudowaną mini kamerę szpiegowską z obiektywem o wielkości tylko 1mm! Możemy nim nagrywać wideo z dźwiękiem w rozdzielczości 720x480 30 kl/sec. oraz wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 1280x960. Co ciekawe do wyboru mamy też 2 tryby jeśli chodzi o nagranie i zdjęcia - kolorowe lub czarno-białe. Urządzenie posiada wbudowany, bardzo pojemny akumulator litowo-jonowy, który starcza w trybie rejestracji wideo na pracę nawet przez 70 minut! Aby naładować urządzenie, wystarczy podłączyć je za pomocą dołączonego kabla USB do komputera lub do sieci za pomocą ładowarki, która oczywiście również znajduje się w zestawie. 

Urządzenie nie posiada własnej, wbudowanej pamięci, lecz obsługuje karty MicroSD o pojemności do 16GB. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, ponieważ po pierwsze obniża to koszty samego produktu a po drugie mamy możliwość sami zadecydować jaką kartę chcemy, a np. w chwili zapełnienia jej łatwo jest umieścić w urządzeniu drugą kartę i na niej kontynuować pracę.

Klocek jest o tyle uniwersalny, że może być kompatybilny z różnymi innymi, zwyczajnymi klockami. Możemy go np. dodatkowo zakamuflować, gdzieś w budowli czy po prostu kładąc go luzem. Kto by pomyślał, że to coś innego niż po prostu klocek do zabawy?

Warto wspomnieć także o możliwości wyświetlania daty i godziny na nagraniach i zdjęciach. Ta niepozorna funkcja bardzo często okazuje się przydatna np. podczas inwigilacji czy po prostu wtedy, gdy chcemy sobie przypomnieć kiedy miało miejsce ujęte urządzeniem zdarzenie. Datą i godziną możemy dowolnie manipulować - to co ustawimy zależy tylko i wyłącznie od nas. Oczywiście jest też możliwość jej całkowitego wyłączenia.


W skrócie:

 - Rejestracja wideo z dźwiękiem
 - Tryb aparatu fotograficznego - umożliwia robienie zdjęć w wysokiej rozdzielczości
 - Wejście na karty MicroSD do 16GB - starcza na około 4 godziny materiału lub 48000 zdjęć
 - Możliwość wykonywania nagrań wideo i zdjęć kolorowych lub czarno-białych
 - Czas pracy na baterii podczas nagrywania to nawet 70 minut


Zawartość zestawu:

 - Klocek z mini kamerą
 - Estetyczne opakowanie
 - Kabel USB
 - Gwarancja 2 lata
 - Paragon / Faktura VAT
 - Instrukcja obsługi w języku polskim