logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Samochodowy lokalizator GPS GT02 + Serwer do śledzenia Online


Model GT02 to najnowsza seria lokalizatorów, które swą dokładnością i niezawodnością po prostu bezkonkurencyjne i gwarantujemy, że nie znajdą Państwo lepszych zamienników. Tego typu urządzenia to przede wszystkim rodzaj zabezpieczenia przed złodziejami, ale także rodzaj kontroli, bowiem w każdej chwili mamy możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nasz pojazd, zweryfikowania prędkości czy przejrzenia jaką trasę pokonał. Jeśli doszłoby do sytuacji np. kradzieży, nasza szybka reakcja z pewnością ułatwi odzyskanie pojazdu.

Dobry lokalizator to tylko jeden aspekt. Niezwykle istotną zaletą naszej oferty jest rozbudowane oprogramowanie, do którego uzyskują Państwo bezpłatny dostęp. Więcej o oprogramowaniu przeczytacie Państwo w odpowiednim akapicie.
Funkcje

- Funkcja śledzenia pozycji

- Funkcja śledzenia prędkości

- Funkcja śledzenia przebytej trasy i postojówDane techniczne:
   - Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
   - Nie kupujesz kolejnego, niepewnego chińskiego gadżetu nieznanej produkcji!
   - Model - GT02
   - Śledzenie za pomocą wiadomości SMS
   - Śledzenie za pomocą rozbudowanego portalu internetowego
   - Aplikacja do śledzenia dedykowana pod system Android
   - Współpracuje z każdym operatorem sieci GSM - brak blokady SIMLOCK
   - Zabezpieczenie urządzenia hasłem
   - Sieć - GSM / GPRS
   - Częstotliwość - 850/900/1800/1900Mhz
   - Klasa GPRS - Class12
   - Dokładność GPS do 10m
   - Urządzenie przeznaczone do podłączenia pod stałe zasilanie, co daje nam brak ograniczeń czasowych
   - Napięcie - 9V-36V
   - Waga - 50g
   - Wymiary: 84mm x 45mm x 14mm

Zastosowanie:
Lokalizator znajdzie swoje miejsce zarówno przy dużej flocie pojazdów (ważną informacją jest to że oprogramowanie umożliwia połączenie z jednym panelem wielu lokalizatorów) jak i w zastosowaniu prywatnym. Doskonale nadaje się do ochrony przed złodziejami, śledzenia, kontrolowania położenia oraz prędkości.

W skrócie:
 - Ochrona przed złodziejami
-  Lokalizacja pojazdów
-  Śledzenie pojazdów
-  Kontrola prędkości
-  Kontrola nad flotą pojazdów
    ... I wiele, wiele więcej
Dokładny opis:


Lokalizator - jak wskazuje sama nazwa - służy przede wszystkim do zdobywania informacji o aktualnym jego położeniu. Działa na bardzo prostej zasadzie - podobnie do zwykłej nawigacji - uzyskuje współrzędne przy pomocy GPS oraz komunikuje się z nami, udostępniając je w formie wiadomości SMS lub wskazując je na mapie - przy wykorzystaniu oprogramowania. W lokalizatorze umieszczamy kartę SIM dowolnej sieci (urządzenie nie posiada blokady SIMLOCK), na której numer będziemy wysyłali wiadomości SMS w celu konfiguracji lub z której będziemy otrzymywali odpowiednie powiadomienia. Urządzenie posiada zabezpieczenie 6 cyfrowym hasłem, dzięki czemu dostęp do informacji będą miały tylko osoby, którym je udostępnimy. Lokalizator nie posiada własnego zasilania - w zestawie znajduje się wiązka kabli umożliwiająca podłączenie go na stałe do zasilania pojazdu. Dzięki takiemu zabiegowi zyskamy nieograniczoną możliwość śledzenia - bez obawy, że bateria rozładuje się w chwili gdy nie będziemy mieli dostępu do urządzenia.

Z urządzenia możemy korzystać na dwa sposoby:


- Przy pomocy telefonu komórkowego - wszystkie operacje wykonujemy wysyłając do lokalizatora wiadomość SMS. Przy ich pomocy odpowiednio konfigurujemy urządzenie oraz w razie potrzeby otrzymujemy informacje (np. o położeniu). W wiadomości SMS znajdują się współrzędne geograficzne, prędkość oraz link do map Google - wystarczy kliknąć w link aby przeniósł on nas do mapy wizualizując tym samym dokładne położenie. Jeśli nie korzystamy z internetu w telefonie, możemy również przepisać współrzędne do mapy Gogle korzystając po prostu ze zwykłego komputera i internetu.

- Przy pomocy portalu internetowego - nasza oferta dotyczy nie tylko samego urządzenia, ale także dostępu do bardzo rozbudowanego serwisu umożliwiającego pełną kontrolę nad lokalizatorem, oraz zdecydowanie ułatwia wszelkiego rodzaju śledzenie rozbudowując tę funkcję w porównaniu z korzystaniem lokalizatora przy pomocy telefonu komórkowego.

 

Możliwości i zalety oprogramowania:

- Do jednego konta w portalu możemy podłączyć nieograniczoną ilość urządzeń - oznacza to że po zalogowaniu się na stronie, od razu widzimy wszystkie urządzenia i mamy nad nimi pełną kontrolę - jest to szczególnie przydatne, gdy posiadamy flotę pojazdów - w ofertach innych sprzedawców jeden lokalizator to jedno konto, więc mając np. 20 lokalizatorów, musimy się po kolei 20 razy logować aby sprawdzić każdy z nich.

- Śledzenie online, w czasie rzeczywistym - po zalogowaniu od razu widzimy dostępne urządzenie odpowiednio zaznaczone na mapie. Odświeżanie odbywa się co 10 sekund, więc jeśli lokalizator jest w ruchu, co 10 sekund zmienia się jego pozycja ukazując nam, gdzie obecnie jest, z jaką prędkością się porusza itd.

- Dostęp do historii tras i statystyk - nasz portal daje bardzo dużo możliwości jeśli chodzi o zachowywanie historii. Nie zawsze mamy możliwość sprawdzać na bieżąco co dzieje się z samochodem, dlatego w takich przypadkach bardzo ważna jest opcja zapamiętywania. W każdej chwili, wchodząc w odpowiednią zakładkę możemy prześledzić jaką trasę przebył samochód, z jaką prędkości, gdzie się zatrzymywał itd.

- Aplikacja na Android i współpraca z Iphone oraz Ipad - Dla osób mobilnych, korzystających ze smartfonów czy tabletów będzie to również bardzo duży atut. Dla systemów Android udostępniona jest odpowiednia aplikacja do pobrania ze strony natomiast jeśli chodzi o system iOS aplikacja jest dopiero w trakcie przygotowania, aczkolwiek sama strona funkcjonuje poprawnie, dlatego bez problemu można poprzez zwykłą przeglądarkę zalogować się i wykonywać wszelkie interesujące nas operacje.Screeny z oprogramowania:

Budowa urządzenia:
W zestawie:
 - Lokalizator GPS
- DARMOWE OPROGRAMOWANIE ONLINE
- Wiązka kabli
- Eleganckie pudełko
- Papierowa instrukcja obsługi w j. polski do urządzenia
- Papierowa instrukcja obsługi w j. polski do oprogramowania
- Gwarancja 24 miesiące
- Paragon / Faktura Vat