logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Długopis szpiegowski z kamerą HD + Detektor Ruchu + Możliwość pracy pod zasilaniem

Uwaga! Jedyna dostępna wersja długopisu z wbudowanym DETEKTOREM RUCHU oraz możliwością CIĄGŁEJ REJESTRACJI POD STAŁYM ZASILANIEM

Profesjonalny długopis z wbudowaną mini kamerą HD to kolejny bardzo niepozorny i profesjonalny sprzęt szpiegowski. Miniaturowy obiektyw ukryty jest tak, aby u osoby niewtajemniczonej nie wzbudził najmniejszych podejrzeń a jego średnica to jedynie 1mm!

Solidna i elegancka konstrukcja sprawia, że doskonale nadaje się również jako długopis biznesowy np. podczas ważnych spotkań czy konferencji. Idealnie sprawdzi się w każdej, nawet najmniej oczekiwane sytuacji. Z takim narzędziem mogą być Państwo pewni, że gdy przyjdzie potrzeba będzie on zawsze gotowy, a prosta i intuicyjna obsługa nie sprawi nikomu, najmniejszego problemu.


Jego największymi atutami są:

- Świetna jakość nagrania (HD)
- Wbudowany detektor ruchu automatycznie rozpoczynający pracę w chwili wykrycia ruchu
- Możliwość pracy pod stałym zasilaniem (bez ograniczeń związanych z baterią)
- Dodatkowa ładowarka przenośna zasilana bateryjnie (1xAA)


Funkcje:  

- Kamera wideo HD + dźwięk + Detektor automatycznie rozpoczynający rejestrację

Dane techniczne:
- Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
- Nie kupujesz kolejnego, niepewnego chińskiego gadżetu nieznanej produkcji!
- Model - BPR A7
- 2 lata gwarancji
- Fabrycznie nowy
- Rozdzielczość wideo - 1280x960 30 klatek/s HD
- Funkcja Low Light - opcja, która pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości obrazu w słabszych warunkach oświetleniowych
- Wbudowany detektor ruchu - automatycznie rozpoczynający rejestrację, gdy tylko wykryje ruch
- Możliwość pracy pod stałym zasilaniem - brak ograniczeń dotyczących rozładowania baterii
- Format wideo - AVI
- Kodowanie wideo - M-JPEG
- Współczynnik kształtu obrazu - 4:3
- Obsługiwany format pamięci - karty MicroSD
- Maksymalna pojemność karty - 16GB
- Wyświetlenie daty i godziny na nagraniach
- Wbudowany akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności
- Czas pełnego ładowania - około 180 minut
- Czas pracy ciągłej rejestracji wideo - około 60 minut
- Ładowanie - USB lub poprzez ładowarkę sieciową
- Dodatkowa ładowarka przenośna zasilana bateryjnie (1xAA)

O długopisie:
- Elegancki, stylowy
- Kolor - czarny z elementami srebrnymi
- Wykonany z wysokiej jakości stali
- Niepozorny i wygodny w użytkowani

Zastosowanie:
Jedynym ograniczeniem jeśli chodzi o zastosowanie jest tak naprawdę nasza wyobraźnia. Idealny kiedy zbieramy materiał dowodowy, nagrywamy z ukrycia lub chcemy dowiedzieć się czy plotki o których słyszeliśmy to prawda... Pomyśl ile razy zdarzyło Ci się być świadkiem niecodziennego wydarzenia, którym chciałbyś się pochwalić wśród znajomych? Teraz to już nie problem. Banalnie prosta obsługa sprawia, że w ciągu dosłownie kilku chwil uruchomisz rejestrację i uwiecznisz pożądany materiał!

Nasze propozycje:
 - Rejestracja z ukrycia
  - Rejestracja ofert korupcyjnych
  - Inwigilacja osób trzecich
  - Zbieranie dowodów
  - Podsłuchy
  - Rejestracja spotkań
  - Wiele wiele więcej...


Dokładny opis:

Długopis szpiegowski oprócz standardowej funkcji pisania oferuje nam szereg dodatkowych możliwości. Podstawową funkcją detektywistyczną jest tryb nagrywania wideo w rozdzielczości HD 1280x960. Ten długopis to jedno z nielicznym urządzeń, które tak dobrze radzi sobie z rejestracją obrazu. Oprócz standardowej rejestracji uruchamianej ręcznie, mamy do dyspozycji tryb automatyczny - detektor ruchu - pozostawienie urządzenia w tym trybie spowoduje uruchomienia nagrania w chwili wykrycia ruchu! Co więcej (bardzo często brakuje tego w innych urządzeniach z detekcją) rejestracja uruchamiana jest na około 2 minuty, poczym zatrzymywana (chyba, że ruch występuje nadal - wtedy urządzenie kontynuuje nagrywanie). Jest to tak ważne, ponieważ oszczędzamy tym samym zarówno energie jak i pamięć urządzenia a otrzymany materiał pokazuje nam konkretne sytuacje, w których "coś się działo".

Długopis posiada wejście na karty MicroSD o pojemności do 16GB (brak karty w zestawie). Pamięć taka umożliwia nam przechowywania nawet 6-7 godzin filmu. Urządzenie wyposażone jest w akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności, który starcza na pracę ciągłą w trybie wideo nawet przez około 60 minut. Po rozładowaniu wystarczy podłączyć urządzenie do ładowania na około 2-3 godziny, aby móc ponownie z niego korzystać.

Urządzenie może również pracować pod stałym zasilaniem - dzięki takiej funkcji, omijamy ograniczenia związane z baterią. Wystarczy podłączyć urządzenie pod komputer lub ładowarkę sieciową i zostawić w wybranym przez nas miejscu.

Warto wspomnieć także o wyświetlaniu daty i godziny na nagraniach. Ta niepozorna funkcja bardzo często okazuje się przydatna np. podczas inwigilacji czy po prostu wtedy, gdy chcemy sobie przypomnieć kiedy miało miejsce ujęte długopisem zdarzenie.W skrócie:

- Rozdzielczość wideo - 1280x960 30 klatek/s HD
- Funkcja Low Light - opcja, która pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości obrazu w słabszych warunkach oświetleniowych
- Wbudowany detektor ruchu - automatycznie rozpoczynający rejestrację, gdy tylko wykryje ruch
- Możliwość pracy pod stałym zasilaniem - brak ograniczeń dotyczących rozładowania baterii
- Dodatkowa, przenośna ładowarka zasilana baterią AAu


W zestawie:

- Długopis z mini kamerą HD
- Ładowarka sieciowa
- Kabel USB do ładowania
- Kabel USB do transmisji danych
- Gwarancja 2 lata
- Paragon / Faktura VAT
- Instrukcja obsługi w języku polskim