logotype
Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
   margintop    43-344 Bielsko-Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   margintop    tel.: 33 444 66 13

Zamów produkt błyskawicznie
33 444 66 13
lub zostaw numer, oddzwonimy


DLACZEGO MY?
Istniejemy na polskim rynku ponad 15 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją zakupów najwyższej jakości przy maksymalnym zadowoleniu każdego klienta. W swojej działalności kierujemy się misją towarzyszącą nam od samego początku. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie bezpieczeństwa, które zyska dzięki naszym produktom.
home1
Jeśli zdecydujesz się na wybór urządzeń prezentowanych na naszej stronie masz prawo czuć się  zupełnie bezpiecznym.Asortyment, który prezentujemy wyróżnia się na tle innych sklepów o podobnym profilu różnorodnością i atrakcyjną ceną. Jeśli zależy Ci na dyskretnym i efektywnym monitoringu u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładne opisy i przejrzyste galerie zdjęć pozwolą dokonać właściwego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Timson.pl
ul. Wyzwolenia 477
43-344 Bielsko-Biała

Timson.pl
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Telefon kontaktowy:
tel.: 33 444 66 13

Długopis szpiegowski z kamerą HD BPR A6 16GB

Profesjonalny długopis z wbudowaną mini kamerą to kolejny bardzo niepozorny i profesjonalny sprzęt szpiegowski. Miniaturowy obiektyw ukryty jest tak, aby u osoby niewtajemniczonej nie wzbudził najmniejszych podejrzeń. Solidna i elegancka konstrukcja sprawia, że doskonale nadaje się również jako długopis biznesowy np. podczas ważnych spotkań czy konferencji. Idealnie sprawdzi się w każdej, nawet najmniej oczekiwane sytuacji. Z takim narzędziem mogą być Państwo pewni, że gdy przyjdzie potrzeba będzie on zawsze gotowy, a prosta i intuicyjna obsługa nie sprawi nikomu, najmniejszego problemu.

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Bpra6/2.png
Funkcje:  

 - Kamera wideo + dźwięk
 - Aparat fotograficzny

Dane techniczne:
 - Marka - Timson - UWAGA nasze produkty to sprawdzona marka Timson!
 - Model - BPR A6
 - 2 lata gwarancji
 - Fabrycznie nowy
 - Rozdzielczość wideo - 1280x960 30 klatek/s HD
 - Funkcja Low Light - opcja, która pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości obrazu w słabszych warunkach oświetleniowych
 - Format wideo - AVI
 - Kodowanie wideo - M-JPEG
 - Rozdzielczość zdjęć - 3840x2880
 - Współczynnik kształtu obrazu - 4:3
 - Obsługiwany format pamięci - karty MicroSD
 - Maksymalna pojemność karty - 16GB
 - Możliwość wyświetlenia daty i godziny na zdjęciach i nagraniach
 - Wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 250mAh
 - Czas pełnego ładowania - około 180 minut
 - Czas pracy - około 70 minut
 - Ładowanie - USB lub poprzez ładowarkę sieciową

O długopisie:
 - Elegancki, stylowy
 - Kolor - czarny z elementami złotymi
 - Wykonany z wysokiej jakości stali
 - Niepozorny i wygodny w użytkowaniu

Zastosowanie:
Jedynym ograniczeniem jeśli chodzi o zastosowanie jest tak naprawdę nasza wyobraźnia. W zależności od sytuacji mają Państwo do dyspozycji tryb foto lub wideo z dźwiękiem. Idealny kiedy zbieramy materiał dowodowy, nagrywamy z ukrycia lub chcemy dowiedzieć się czy plotki o których słyszeliśmy to prawda...
Kolejny pomysł na zastosowanie możemy znaleźć tuż obok siebie. Ile razy zdarzyło Ci się być świadkiem niecodziennego wydarzenia, którym chciałbyś się pochwalić wśród znajomych? Teraz to już nie problem. Banalnie prosta obsługa sprawia, że w ciągu dosłownie kilku chwil uruchomisz rejestrację i uwiecznisz pożądany materiał!

Nasze propozycje:
 - Rejestracja z ukrycia
  - Rejestracja ofert korupcyjnych
  - Inwigilacja osób trzecich
  - Zbieranie dowodów
  - Podsłuch
  - Rejestracja spotkać
  - Wiele wiele więcej...

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Bpra6/5.png
Dokładny opis:
Długopis szpiegowski oprócz standardowej funkcji pisania oferuje nam szereg dodatkowych możliwości. Podstawową funkcją detektywistyczną jest tryb nagrywania wideo w rozdzielczości HD 1280x960. Ten długopis to jedno z nielicznym urządzeń, które tak dobrze radzi sobie z rejestracją obrazu. Drugą istotną funkcją jest tryb fotograficzny, który umożliwia nam wykonywanie wysokiej jak na tego typu urządzenia jakości zdjęć, których rozdzielczość to 3840x2880.
Długopis posiada wejście na karty MicroSD o pojemności do 16GB (brak karty w zestawie). Pamięć ta umożliwia nam przechowywania nawet 4 godzin filmu i do kilku tysięcy zdjęć. Wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności, który starcza na pracę ciągłą w trybie wideo nawet przez około 70 minut. Po rozładowaniu wystarczy podłączyć urządzenie do ładowania na około 2-3 godziny, aby móc ponownie z niego korzystać.
Warto wspomnieć także o możliwości wyświetlania daty i godziny na nagraniach i zdjęciach. Ta niepozorna funkcja bardzo często okazuje się przydatna np. podczas inwigilacji czy po prostu wtedy, gdy chcemy sobie przypomnieć kiedy miało miejsce ujęte długopisem zdarzenie.

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Bpra6/3.jpg
W skrócie:

  - Rejestracja wideo z dźwiękiem w jakości HD
 - Tryb foto - umożliwia robienie zdjęć w wysokiej rozdzielczości
 - Wejście na karty MicroSD do 16GB - starcza na około 4 godziny materiału lub 48000 zdjęć
 - Wykonany ze stali szlachetnej
 - Gwarancja 2 lata

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Bpra6/4.jpg
W zestawie:

 - Długopis z mini kamerą
 - Ładowarka sieciowa
 - Kabel USB
 - Gwarancja 2 lata
 - Paragon / Faktura VAT
 - Instrukcja obsługi w języku polskim

http://dsd.webd.pl/Zdjecia/Tdr_pl/Szablon/Sklep/Bpra6/7.jpg